A 329 – Únava a depresie – 2005-02-26 18:35:11


Mam opakovane depresie. Po 8ročnom vzťahu som sa liečila ambulantne na psychiatrii. Nezvladla som stres a bitku od byvaleho priateľa. Po roku a pol sa mi depresie vracaju. Som neustale sama, v praci pod tlakom, a neviem si najst ani partnera. Neverim mužom. Pritom strašne tužim milovať a byt milovana. Vzdy ked niekoho stretnem, vycuvam z toho. Trpim neustale depresiami, nechce sa mi žiť, ani sa o seba starať. Som unavena z môjho života, aj z toho, že som na vsetko sama, na účty, na problémy, na všetko.

Saša Pueblo – Únava a depresie – 2005-02-26 18:36:17


Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na stav vašich depresií. Po psychickej stránke som nenašiel nič. No po zdravotnej stránke som objavil disharmonickú činnosť hormonálnych žliaz a lymfatických uzlín. Zle fungujúca štítna žľaza negatívne pôsobí aj na lymfatické uzliny. Bolo by vhodné lekárske zistiť, čo sa deje v štítnej žľaze. Zároveň by bolo vhodné alternatívne preliečiť hormonálnu sústavu. Požiadajte ma o návrh liečby.

Diagnostika Silva objekty: čierne objekty sa objavujú na hormonálnych žľazách. Mali by ste sa zaujímať o preventívnu liečbu.

Diagnostika reiki bioenergie: máte príliš silné a dynamické bioenergie, ktoré hlavne vytekajú z hormonálnych žliaz a lymfatického riečišťa. Náprava bioenergetickych pomerov nutná.

Diagnostika kyvadlo: obkreslilo všetky orgány okrem hormonálnych žliaz.

Diagnostika Silva údržba: v tele nefungujú opravy ani údržba. Vnútro vyzerá spustnuté a chaotické.

Diagnostika automatickou kresbou: cez hormonálne žľazy idú čierne čiary. Treba sa im venovať.

Diagnostika rezonanciami: naznačuje na to, že hormonálna činnosť je rozkolísaná a bolo by dobré upraviť ju vhodnými liekmi, antikoncepciou.

Diagnostika echolokačná: hormonálne žľazy nevracajú echolokačnú ozvenu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: vytvorený bioenergetický objekt vlka vám vytrháva štítnu žľazu a lieču ju. Ostatné hormonálne žľazy olizuje.

Diagnostika šamanským hlasom: vyznačuje oblasť štítnej žľazy a zlý vplyv na príliš silnú aktivitu lymfatických uzlín v kĺbových oblastiach.

Diagnostika aurického vyžarovania: čierny krížik a rotujúce lieviky sa objavujú v štítnej žľaze a prištítnych telieskach.

Diagnostika najhoršieho miesta: štítna žľaza a prištítne telieska.

Diagnostika imunitná: je v poriadku.

Diagnostika toxicity: zatiaľ v norme.

Diagnostika bakteriálna: v tele je príliš veľa baktérií všetkého druhu. Zvláštny stav v lymfatických uzlinách a štítnej žľaze.

Diagnostika špiritistická: jednoznačne treba preliečiť štítnu žľazu.

Diagnostika astrálna: ponáram sa do vášho tela a vedie ma to k štítnej žľaze, kde bežia drobné zápalové procesy a celkovo je tu ticho a pasivita.

Diagnostika feromónová: pociťujem, že v tele je príliš málo hormonálnych látok.

Saša Pueblo

Pridaj komentár