Vydavateľ: Fontana Olomouc Čechy,
Nakladateľstvo: Srdiečko
Autor: Václav Ježek

Postupoval som rovnako ako pri predchádzajúcich tarotových kartách. Rozložil som si ich pred seba a každú som si podrobne prezeral so snahou zapamätať si ju. Na týchto kartách ma upútalo, že je na nich veľa drobulinkých kresieb. Pri ďalšej meditácii som si znovu karty rozložil pred seba a na každú som určitú dobu poklepával prstami. Takto som postupne prešiel všetky tarotové karty. Pri ďalšom cvičení som si znovu karty rozložil pred seba a jednou rukou som vytváral tlak na jednotlivé časti tela a zároveň som sa znovu usiloval dobre si karty zapamätať. V ďalšom pokračovaní som si intuitívne rozložil karty do dvoch radov.

Očami som postupne prechádzal každú kartu v dvoch pásoch a zároveň som sa usiloval vnímať aj okolie okolo mňa. Znova som si rozložil pred seba tento druh tarotových kariet a usiloval som sa totálne utíšiť. Dych som postupne utlmoval, dýchanie bolo plytké. Aj činnosť srdca sa utíšila. V tomto nehybnom stave som si prezeral každú kartu a snažil sa ešte lepšie si ich dokázať predstaviť zo zavretými očami.

Znovu karty rozkladám a teraz si navodzujem pocit, že vlastne už nie som. Pokračujem tým, že karty zozbieram, premiešam a znovu rozložím. Pri rozkladaní kariet mykám zo strany na stranu hlavou. V tomto mykaní zo strany na stranu pokračujem a zároveň sa snažím o lepšie zapamätanie týchto kariet. Karty pozbieram a znovu rozložím. Zoberiem postupne kartu za kartou a prikladám si ich najprv na vrch hlavy a potom ich dávam medzi dve dlane.

Pri inom cvičení si ich prikladám na telo s pocitom, že sa zväčšili. Po týchto základných cvičeniach si uvedomujem, že tieto karty budú výborné na zisťovanie najbližších udalostí, ktoré sa udejú okolo mňa. V predstave si spomeniem na jednotlivé karty a uvádzam sa do vešteckého stavu, v ktorom zosávam energiu z okolia a zároveň cítim, aké udalosti sa budú odohrávať v priebehu niekoľkých hodín. Tieto karty dobre slúžia na veštecké výkony súvisiace s dianím v reálnom čase. Môžete ich použiť vtedy, keď sa nachádzate v nejasnej situácii a chcete nájsť vhodné riešenie.

Pridaj komentár