Mávam sny o tom, čo sa stane, snoch môžem komunikovať s mojimi blízkymi zosnulými, mám rada anjelov, zbieram o nich knihy, verím v ich pomoc, som veriaca katolíčka. Zaujíma ma, kto som, načo som sa narodila na Zem, čo je mojou úlohou na Zemi.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Prítomnosť anjelov potešila, ale sú iba z obrázkov neustálym modlením a nabíjaním. Zabudli ste na svojich vnútorných anjelov, ktorých v sebe odmietate. Skúste spoznať svet anjelov v sebe a nielen z obrázkov. Je to nádherný pocit stretnúť svojho anjela vo vnútri svojho tela.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo srdce, stavy blízke chorobnosti, pečeň, štítnu žľazu. Najhorším miestom je srdce. Mali by ste si preliečovať srdce a pečeň.

Psychický stav
Aurický obal je dobre zakotvený okolo fyzického tela. Vo vonkajšom svete ste silne viazaná na anjelov, o čom ste aj písali. Chýba koncentrácia na bežné veci.

Povaha
Psychické procesy vychádzajú u vás zo šedej kôry veľkého mozgu. Sem ste sa dostali po prežití klinickej smrti a prílišného stišovania organizmu. Na šedej kôre veľkého mozgu ste usadená v spánkových lalokoch okolo uší. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dala v živote prednosť náboženským veciam v podobe anjelov pred bežným životom. Bohužiaľ, vaša náboženská forma je pestovaná z obrázkov anjelov a hovoríme iba o uctievaní a velebení anjelov. No nedá sa hovoriť o prežívaní anjelov ako u svätcov. Čo je vlastne škoda, ale dnešná náboženská prax je už taká. Tým, že ste usadená v šedej kôre a prežili ste klinickú smrť, máte lepšie predpoklady na duchovné aktivity.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade veľké kreslené obrazy anjelov a vaša túžba po zjavení anjela z obrazu. Neustále pokusy.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade anjelská astrológia bielych anjelov, ktorú vy odmietate. Zaryto si stojíte na svojom. Anjeli vás chcú viesť k niečomu inému, ako chcete vy osobne.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Osudovo sa máte venovať anjelom. Nachádzam tu postavy veľkých anjelov a na konci osoba, ktorá ich má velebiť. Reinkarnovaná túžba osoby, ktorá chcela byť v priamom kontakte s anjelmi. V tejto oblasti mozgu sa dajú vnímať sexuálne fantázie s anjelmi.

Astrológia miechy
Anjelský svet v tejto oblasti nie je dostatočne rozvinutý a je tu veľa informačných polí z kostných pozostatkov detí. Čo sa asi udialo počas prežitia klinickej smrti. Spôsobuje to silne negatívny vplyv na okolie. Nie je to bežné mať v sebe toľko informačných polí od mŕtvych detí. Môže to spôsobovať aj zdravotné problémy. Teda mohli by ste sa venovať špiritizmu.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Nedostatočne rozvinuté otvorenie tejto časti silovým zvieratám anjelov. Môže to spôsobovať nedostatok životnej energie na dosahovanie životných cieľov a túžob.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. V kostiach je zapísané iba detstvo. Potom už tu nie sú zápisy. Dôvodom je raná fáza klinickej smrti. Potom už ľudia nezapisujú, čo prežili do kostí. Možnosti neúplnej reinkarnácie na báze špiritizmu.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Vy máte sedem obalov okolo tela. Stalo sa tak počas klinickej smrti. V týchto obaloch je plno anjelov a anjelských znakov. No nikdy ste sa s anjelmi vášho vnútra nespojili. To z dôvodu uctievania anjelov z obrázkov a sôch. Skúste uctievať vlastných anjelov vo vašom tele aj duši.

Astrológia pupku
V oblasti pupku sa nachádza oblasť vnútorného dieťaťa. Táto je dobre rozvinutá a zase chýba vaše spojenie s týmto psychickým fenoménom.

Astrológia ganglií
Nerozvinutá oblasť. Neuróny tejto oblasti sú nedostatočne transformované do anjelských svetov. Celkovo nemáte svoje vnútro spojené so živou formou anjelov, iba s náboženskou, ktorá uprednostňuje mŕtve formy z obrázkov, čo je škoda.

Astrológia 1. obalu zvieraťa
V ľudskom tele je ešte jeden informačný obal a má tvar zvieraťa. Vy máte polárneho medveďa, ktorému dali krídla. Vedie vás do vedomia prírodnej mágie s anjelmi, čo vy odmietate.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vnímam tu veľkého anjela, ktorý priťahuje informačné polia mŕtvych detí a posiela ich na diaľku ľuďom, aby ich nútili venovať sa anjelskému svetu. Čo nie je vhodná forma šírenia anjelských meditácií.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Je to túžba všade dávať iba sochy a obrazy anjelov. Najradšej by ste ich videli na každom kroku.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na obrázky anjelov. Povrchová vzrušivosť: na vnútorné fantázie. Pohlavná vzrušivosť: tiež fantázie. Citová vzrušivosť: na obrazy anjelov ochrancov. Veľmi nevhodné sexuálne podvedomie pre dobré partnerské vzťahy.

Duchovná úroveň
Okolo vašej osoby sú biele kvietky. Vyspelá morálka a etika. Je predpoklad, že okolie to môže zneužívať.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď rozviniete komunikáciu s anjelmi vo vás, vo vnútri seba.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem a súhlasím s tým, tak nejako to cítim.

Pridaj komentár