Rad bych si ujasnil cestu, kterou jdu. V urcitem obdobi zivota mam pocit, ze se motam v kruhu. Zajimalo by me, pokud je to mozne, cim jsem byl v minulem zivote, jake bylo moje poslani.

Najskôr som vás nedokázal diagnostikovať, pretože ste ovplyvnený stavmi špiritistických seansí a to sú príliš silné energie. Navyše, keď som vás chcel diagnostikovať, tak podvedomie sa silne búrilo. Tak tom to zrealizoval inak. Stali ste sa obeťou blízkej osoby, ktorá sa venovala a zúčastňovala špiritistických evokácií anjelských síl. A tieto boli násilne umiestnené do vášho tela.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku, ako najhoršie miesto bolo označené srdce. Ale iba slabučké disharmónie.

Psychický stav
Aurický obal okolo tela je uvoľnený až príliš ďaleko. Vnútorné energetické obaly sú roztratené mimo telo. Stav, ktorý patrí do rúk psychiatra a je mimoriadne neštandardný.

Povaha
Ste klasicky usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá stratila vlastnú identitu a je niekto iný. Máte silnú energetickú spojku do mozočku. Hovoríme o schizofrenickej osobnosti, ktorá chce byť niekým iným a nie sebou samým. Cíti sa ako vyvolený Bohom a podobne. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce stať anjelom, duchovnou zložkou, ktorú tvorí vnútorný svet anjelov. To môže kedykoľvek skončiť poriadne zle kdesi v ústavnej liečbe. Do tohto stavu by ste sa mali vedieť dostať a potom sa vrátiť naspäť. Je to nádherný stav, ale zle psychohygienicky ošetrený.

Sexus povahy
Je umiestnený do oblasti mozočku. Charakterizuje to milovanie s anjelským svetom. Plno sexuálnych znakov a svet vlastnej erotickej fantázie. Z tohto stavu niet cesty späť. Aj keby ste chceli.

Sexuálne centrum
Je uložené v spodnej časti tela ako u žien s posunom do análnej oblasti. Charakterizuje to obrázok geniality, ktorú nedokážete využiť pre seba. Odmietate to.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na anjelov. Povrchová vzrušivosť: na anjelov. Pohlavná vzrušivosť: na anjelov. Citová vzrušivosť: na anjelov. V detstve bola pri vás osoba so špiritistickými sklonmi a schopnosťou vyvolávať cez seansu anjelské schémy ľudskej psychiky. Tá vám zrovnala psychiku do dnešnej podoby. Svojím magickým konaním silne aktivizovala a viazala tieto vnútorné psychické sily. Teda pôsobila na vaše neuróny a ich vývoj. Niečo podobné dokážu robiť alebo robili staré národy s vajíčkom a jeho obsahom pri embryách detí počas tehotenstva. Nebezpečné praktiky.

Stav obalov

1.klinický obal – máte v sebe a prežili ste klinickú smrť. Tento energetický obal je plný anjelských sfér.
2.Lama tulku – kto prežil klinickú smrť, stáva sa špiritistom a dostáva do seba informačné pole osoby, ktorá sa túžila reinkarnovať a reinkarnovala sa už mnohokrát. Bol to šialenec, ktorý robil neustále rituály a obrady s ľuďmi a pierkami. Prvýkrát sa narodil v brazílskom pralese. Tento záznam do vás hlboko prerástol.
3.spirit obal – ste aj špiritista, ktorý má v tele informačné pole mŕtvych ľudí, ktorí sa fanaticky venovali meditáciám s anjelmi.
4.túžby obal – tento obal je silne aktívny a obsahuje túžby človeka so samovražednými sklonmi.
5.mozoček obal, poslanie v živote – je v mozočku uvoľnený do vášho okolia a obsahuje život v anjelských schémach. Je mimo vás a túla sa v informačných poliach s anjelmi, ktorých vytvorili ľudia svojou aktivitou.
6.rodostrom obal – je von z vášho tela a obsahuje záznam vášho predka, ktorý experimentoval na sebe s chemickými látkami.
7.kostný záznam – je prázdny a nezapisujete do kostí nič zo svojho života.
8.aura – je odtrhnutá od vášho tela a zúčastňuje sa špiritistických seansí, kde sa len dá. Chce aktívny kontakt s anjelským svetom.
9.dieťa obal – má byť okolo pupku, ale je uvoľnený do informačných polí, snaží sa prenikať do sveta fyzických kostí, kde môže kontaktovať svet anjelov.
10.zvierací obal – je mimo tela a zase hľadá anjelské sféry.
11.eros obal – je uvoľnený mimo telo a motá sa v informačných poliach, ktoré sa vytvoria po smrti človeka okolo nás.
12.zápis spomienok – máte ďalšiu poruchu. Všetko, čo prežívate, zapisujete do oblasti mozočku a nie veľkého mozgu. To dá psychike zabrať a poriadne.
13.šaman obal – je z tela odtrhnutý a žije v info poliach vtáčích záznamov.
14.7 obalov spolu – sú z tela von v informačných poliach, obsahujú všetko o anjeloch záchrancoch a šťastných náhodách.
15.vnútro neurónov – ide o stav aktívnej koncentrácie do neurónov a otvorenie tejto línie vnútorného sveta do vonkajšieho. Intenzívne sám prenikáte anjelskými sférami a samozrejme sa nevraciate naspäť do štandardného stavu.
16.chromá chrbtica – tento priestor nemáte otvorený.

Pred narodením
Vnímam osobu, ktorá robila seanse a evokovala neodborne anjelov, čo na vás silne pôsobilo a pozmenilo vašu psychiku v embryonálnom vývoji.

Pôrod
Nahrnulo sa do vás obrovské množstvo informačných záznamov o anjelských sférach.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade anjelské ničia všetko ľudské a rozumové.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Totálna uzavretosť do anjelského svetla a seansou viazané informačné polia anjelov zdecimovali túto oblasť.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Všade obrovské množstvo všetkých druhov anjelských znakov.

Astrológia miechy
Všade seansou viazané sily anjelov a nechuť týchto sfér byť vo vás. Ale je to tu magicky ukotvené.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Množstvo silových anjelských sfér, ale násilne ukotvených. Veľa životnej energie.

Astrológia ganglií
Všade násilne viazané informačné polia anjelov múdrosti. Neochotných spolupracovať.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Je tu túžba zbaviť sa tohto neželaného dedičstva. No neviete, ako na to.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu úspešne ničíte a zabíjate všetko anjelské, ktoré sa sem dostáva z rôznych špiritistických seansí. Je to pevnosť, ktorá odoláva. Otázka je, dokedy. Tu je sila anjelov vytvorených v snových pochodoch ľudí.

Pridaj komentár