Smrťou môjho priateľa sa na mňa napojili duchovia, lebo som dúfala, že sa príde so mnou rozlúčiť. Bola som na anjelskom písme a očiste. Anjel strážny mi povedal že som materiálne založená a neviem otvoriť svoje srdce. Neviem, čo v duchovnom svete znamená materiálne založená. Vždy keď niekomu pomáham, nič za to nečakám, myslím si, že ak mám pomôcť s myšlienkou, že mi má byť dotyčný zaviazaný, je lepšie nepomôcť. Zaujímalo by ma, kam som sa chcela v tomto živote duchovne dostať.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho anjelského podvedomia. Skutočne som našiel anjelský svet ako sa patrí na všetkých úrovniach. Potvrdzujem, že by ste sa mali venovať anjelským meditáciám. Pravidelne čítať Anjelskú školu na mojich stránkach. Dať sa pravidelne zasväcovať do všetkých druhov anjelov. Tak isto vás môžem vybaviť schopnosťou zasväcovať do anjelských sfér, ako to robím ja. Vnútorne ste zrelá zasväcovať iných do anjelských sfér.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku. Určité disharmonické stavy sú v kostiach. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je mierne vyosený. Podvedomé obaly sú v tele. Celkovo dobrý psychický stav. Všetko v norme.

Povaha
Ste usadená vo veľkom mozgu. Tu sú ľudia usadení na základe prežitia klinickej smrti. Niekoľkominútové zastavenie činnosti srdca. Môže sa udiať počas noci. Omdletie a podobne. To spôsobí presunutie psychických prejavov do veľkého mozgu. Takíto ľudia majú prístup k spomienkam mŕtvych ľudí a zvierat, ktoré zostanú v priestore okolo Zeme a v kozme. Takéto osoby sú špiritisticky talentované. Na svet pozerajú inak ako bežní smrteľníci.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok lásky k mŕtvej osobe. Prítomnosť spomienok na priateľa vo vás. Sexus centrum je umiestnené v oblasti konečníka. Predpoklad k nevšedným schopnostiam. Bežne majú toto centrum ľudia v hlave alebo v oblasti pohlavných orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby schopnej pochopiť hlbšie zákonitosti sveta a duchovnosti. Sexus podvedomie je zamerané k celkovej vzrušivosti na anjelské sféry.
Povrchová vzrušivosť: anjelské sféry. Pohlavná vzrušivosť: svet sexuálnych spomienok mŕtvych ľudí. Citová vzrušivosť: prítomnosť mŕtvych spomienok na priateľa, v ktorom sú anjelské sféry. Neštandardné sexuálne podvedomie pre bežné partnerské vzťahy, viac pre duchovný život.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku sa vytvoria obaly anjelov šamanov, máte ich silne aktívne a dokážete s nimi komunikovať. V 12.roku sa vytvoria ďalšie obaly. Aura je guľovitá okolo hlavy a obsahuje anjelské schémy. Po klinickej smrti máte otvorený obal, ktorý obsahuje anjelské sféry. Túžba obal obsahuje zápis osoby, ktorá sa chcela stať anjelom. Mozoček obal obsahuje silný duchovný život s anjelskými sférami. Rodostrom obal obsahuje predka, ktorý uctieval a velebil anjelské sféry. Dieťa obal obsahuje záznam o prítomnosti anjelských sfér od narodenia. Eros obal obsahuje erotiku s anjelskými sférami alebo mužmi, ktorí majú v sebe anjelské sféry. Šaman obal obsahuje mágiu anjelských komunikácií. 7 obalov spolu obsahuje všetko o boji za oživenie anjelských sfér šamanov.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť splynutie vašej osoby a túžob s anjelskými sférami. Predpoklad šťastného osudu.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Strach, čo povie vaše okolie na vaše anjelské čudáctvo.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vplyv vašej matky, ktorá si neželá, aby ste sa venovali anjelským sféram. Deštruktívne vplyvy. Treba ich zlikvidovať.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď rozviniete anjelské sféry a budete ich dávať aj iným.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem  za vypracovanie vešteckého profilu. Vaša stránka je narozsiahlejšie vypracovaná zo všetkých, do ktorých sa mi doteraz podarilo nahliadnuť. Väčšina sa snaží vniesť pokoj do duše človeka, vy skôr hľadáte súvislosti. Bude mi asi chvíľu trvať správne pochopiť, čo ste mi napísali, ale ja si to na vašich stránkach doštudujem. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Prajem vám veľa uspechov vo vašej práci.

Pridaj komentár