Cítim depresiu, je to naviazané na ocka, ktorý sa teraz cíti po psychickej stránke veľmi zle a ja to prežívam. Ináč mám veľmi veľa energie, ale vo vnútri prežívam smútok, som naladená depresívne. Dôvod – bojím sa, aby deti nezostali samé.

Vešteckými technikami som sa pozrel do vášho podvedomia. Nemožno hovoriť, že by ste boli duševne chorá. Iba chcete žiť v súlade s podvedomím, ktoré je silne zvieracie, prírodné a praveké. No dnes máme civilizáciu a treba to akceptovať a rešpektovať. Túžbu po zvieracom živote a prírode pestujte ako koníček a začnite riadne žiť medzi ľuďmi.

Zdravotný stav
Prešiel som veštecky vaše fyzické telo a nenašiel som vážnejšie poškodenia. Slabšia produkcia štítnej žľazy. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Povaha
Ste psychicky usadená v brušnom mozgu. To sú neuróny v stene tenkých a hrubých čriev. Charakterizuje to obrázok osoby žijúcej naturálnym spôsobom praktizujúcej stále šamanské rituály. Čo je typické pre osoby usadené psychicky v brušnom mozgu. Takéto osoby konajú pudovo a menej rozumovo.

Sexus
Sexus povahy je usadený v brušnom mozgu a charakterizuje to obrázok zvieracej matky, ktorá si chráni svoj brloh a svoje mláďatá. Správanie medvedej matky. Sexus centrum je usadené v podbruší. charakterizuje to obrázok medvedice starajúcej sa o svoje mláďatá.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na svoje deti. Povrchová vzrušivosť: na prírodu. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: svoje deti. Celkovo silné zvieracie a pudové inštinkty. Asi problematické bežné žitie medzi ľuďmi.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura u vás vytvára kužeľovité útvary okolo tela, čo je typické pre usadenie v brušnom mozgu. Všetky obaly obsahujú svet zvierat, život zvierat, niečo na spôsob pravekého človeka. Ste jednostranne skoncentrovaná na zvierací spôsob života. Mohli by sme hovoriť o určitých poruchách psychiky. Úzke zameranie na prírodu a mláďatá. Problém žiť v ľudskej spoločnosti.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Až príliš chcete žiť ako zviera v lese. Dokonca je to váš cieľ. To môže byť nebezpečné a môžete stratiť kontakt s ľudským okolím. Vo vašom záujme sa usilujte žiť medzi ľuďmi.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Odmietate svet ľudí a chcete žiť ako zviera.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch roztrháte všetko ľudské a žijete ako zviera.

Riziká budúcnosti
Pokiaľ sa nezačnete vedome a cielene správať ľudsky a akceptovať ľudí okolo, tak psychické problémy sú isté.

REAKCIA NA PROFIL

Veľmi pekne Vám ďakujem za vypracovanie vešteckého profilu. Som trošičku z toho zmätená. Doteraz som nemala pocit zutekať do prírody, ale Váš veštecký profil bude určite správny. Celu nedeľu som nad nim rozmýšľala a pochopila som, že je na ňom veľa pravdy. V živote mám veľa problémov, vlastne celý život som ich mala. Už dopredu sa bojím, ako ich vyriešim a najradšej by som bola, a to som si uvedomila až po Vašom vypracovaní profilu, keby žiadne problémy neboli, a to mohlo byť len v praveku. Dá sa tomu pomôcť?
Budem sa v budúcnosti snažiť meditáciou spoznať viacej seba. Každý deň si čítavam Vaše poradne, Vaše stránky. Spomínala som, že Vás obdivujem a je to čím ďalej, tým viacej. Ďakujem za všetkých, ktorým ste pomohli a ktorým dovoľujete nahliadnuť do Vašej múdrosti. Prajem Vám veľa zdravia, veľa úspechov. Ak dovolíte, po určitom čase by som Vás požiadala, aby ste sa pozreli, či nastala u mňa zmena k lepšiemu.

ODPOVEĎ

Oceňujem, že ste veštecký profil prijali vcelku kľudne, aj keď pre Vás nevyznieva lichotivo. Verím, že sa nad sebou zamyslíte a prehodnotíte prístup k životu. Budem rád, keď ma po čase znovu kontaktujete. Ďakujem za ocenenie môjho úsilia v duchovnej oblasti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.