Požiadali ste ma, aby som sa automatickou kresbou pozrel na vašu náboženskú cestu k Bohu.

Čo sa týka kresťanstva, tu ste postúpili najďalej, je možné, aby Božia prítomnosť mohla vstúpiť do vás osobne. Je to tým, že v deťoch dokážete vidieť Boha samotného. Ďalšia cesta vedie k tomu, aby ste si z Nového zákona vypisovali texty a zamýšľali sa nad nimi.

V hinduistickej ceste k Bohu ste svoju cestu uzatvorili a to z dôvodu, že každú ženu prostitútku by ste zabili a doničili. Môžete sa hnevať, ale nikdy nie na to Božie v každej osobe. Ďalšia cesta k hinduistickému Bohu je možná tým, že si zoberiete erotický časopis a budete doň vkladať obrázky hinduistických božstiev. To vám otvorí cestu k tomuto Bohu.

Islamskú cestu k Bohu ste si uzatvorili tak, že vám spôsobuje zdravotné problémy. Vo vašom vnútri prevláda voči mužom agresivita a nenávisť. Pokiaľ si chcete otvoriť cestu k islamskému Bohu, je potrebné v mužoch cítiť božskú prítomnosť a to aj vo veciach.

Cestu k budhistickému Bohu ste si zatvorili a už negatívne pôsobí na vaše zdravie. Zase je tu agresivita voči všetkému, čo je mužské a netrpí. Najradšej by ste boli, aby všetci muži boli ako malé deti. Potom by ste vo svojej mysli deti zničili a postrieľali. Nekontrolovateľné stavy. Treba psychické terapie. Keď si chcete otvoriť cestu k budhistickému Bohu je potrebné, aby ste si zobrali budhistické obrázky a prejavovali hlbokú pokoru a úctu.

Čo sa týka pravoslávnej cesty k Bohu, tu dosahujete iba mierne otvorenie. Príčinou je znovu agresivita a chuť zabiť každú staršiu ženu. Tiež nedokážete vidieť v sebe ženské náboženské symboly. Vidíte v sebe peklo a zlo. Skúste v sebe nájsť obrázok matky Božej a svetlo z pravoslávnych ikon.

Obrázok č. 1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Saša Pueblo

Pridaj komentár