Na základe vašej osobnej žiadosti som vám vypracoval profil vašej osobnej cesty k Bohu vo viacerých náboženských systémoch.
Verte, že by som vám radšej zvestoval, ako k Bohu napredujete. Bohužiaľ, vaša náboženská cesta je zdevastovaná, najhoršie ste na tom v islame. Skúsim sa pozrieť, čo k tomu viedlo a ako to napraviť.
Vaša cesta ku kresťanskému Bohu je zničená vaším prístupom a odmietnutím vecí náboženských. Skúste pošliapané náboženské knižky pozdvíhať a prejavte lásku tým, že ich prijmete ako svoje deti.

Cesta k budhistickému Bohu bola dobre vybudovaná, no postupne ju devastujete a to tým, že raz vás to pritiahne, a potom to v zlobe zahodíte. Nestálosť. Zoberte budhistické symboly a noste ich ako prívesok na krku. Dajte symbolu Budhu patričnú úctu.

Cesta k hinduistickému Bohu je tiež v stave rozpadu. Láska, dobrota a sexualita vám nejdú akosi do seba. Skúste hinduistickým božstvám prejaviť erotické túžby a želania.

Cesta k islamskému Bohu je uzavretá preto, že vo vnútri spájate svätú vojnu Džihád a utrpenie a vojnu spolu. Je to pre vás neprijateľné. Potopili ste náboženské ideály a nedokážete ich oddeliť od islamu. Dôsledne oddeľte ideu islamského Boha, náboženstvo a tých, ktorí islam praktizujú. Neodsudzujte božské v ľuďoch, ktorí svätú vojnu Džihád praktizujú ako vojenské umenie. Táto vojna je v náboženskom kontexte chápaná “stať sa božím vojakom”. Prijmi náboženské symboly islamského Boha. Vyzbroj sa, aby si mohol do božieho kráľovstva. Že je to zneužívané, je druhá vec.

Cesta k pravoslávnemu Bohu je zdevastovaná tým, že si ženské náboženské symboly nevážite v sebe, nenávidíte všetko ženské. Skúste nájsť náboženské symboly v sebe a klasicky ženské náboženské symboly.

Verím, že náboženský profil vám dovolí otvoriť kráľovstvo Božie a nastúpiť cestu k Bohu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár