Dovolil som si pozrieť sa na váš vzťah k náboženstvu, ktoré má každý človek v sebe. V náboženstve možno realizovať duchovnú cestu k živej forme Boha. Je to cesta svätcov. Pod Bohom tu rozumieme všetky obrazy, sochy, stavby, myšlienky o Bohu, ktoré ľudstvo objavilo.

Pokiaľ chcete nastúpiť cestu k živej forme Boha svätcov, tak je potrebné, aby ste v Kristovi na kríži videli dieťa a deti, ktoré máte rada. Preneste túto lásku na tento symbol.

V hinduizme máte cestu k Bohu ešte zatvorenú. Tieto obrazy nie sú vo vás prítomné. Pokiaľ chcete otvoriť aj túto cestu k Bohu, tak je potrebné, aby ste deti a detské duše videli v hinduistických obrázkoch.

Cesta k islamskému Bohu je tiež zatvorená. Dokonca váš postoj pôsobí negatívne na zdravotný stav a privoláva deštrukciu do vášho sveta v podobe mužov. Pokiaľ chcete tieto hrozby odvrátiť, je vhodné oddeliť islamského Boha od živých moslimov a vidieť v ňom svoje vlastné dieťa. Boží svet nemôže za ľudí, ktorí náboženstvo zneužívajú na vojenské a politické ciele.

Cestu k budhistickému Bohu máte otvorenú a môžete postúpiť ďalej, pokiaľ z postavy zlatého Budhu spravíte malé dieťa, ktoré budete mať rada.

Na ceste k pravoslávnemu Bohu ste postúpili najďalej. Pokiaľ chcete ísť ďalej, vo svojej mysli sa rozprávajte s Bohorodičkou o vašom osude. Požiadajte ju o pomoc.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obrázok č.2 možnú úroveň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.