Zdroj: www.aeclectic.net

Na týchto tarotových kartách sú vyobrazené motívy z ezoterickej alchýmie. Tieto znaky vo všeobecnosti najlepšie umožňujú čítať informácie o osobách a ich vzťahoch k veciam, ktoré tieto osoby obklopujú.

Na začiatku nácviku vešteckých schopností pomocou týchto kariet som sa uviedol do vhodného vešteckého stavu, ktorý vedie do pocitu úplného utíšenia nervovej sústavy tak, ako keby človek bol v stave tesne pred zaspaním. Mám pocit, že bioenergiu z prostredia odsávam a netvorím vlastnú bioenergiu. Zároveň sa napájam na veštecky nadanú osobu, aby som sa ešte lepšie uviedol do vhodného vešteckého stavu.

Karty si rozkladám pred sebou na stole. Uvedomujem si, že znaky na kartách chcem vnímať všeobecne a nie iba výhradne mojou osobou. Keby som ich bral ako osobné karty, tak by mi znaky na kartách pomáhali získať informácie iného druhu, ako keď znaky na týchto kartách chápem ako znaky vhodné pre každého. Karty mám rozložené pred sebou a v pamäti si spomínam na podobné obrázky, ktoré som zverejnil v Hermetickom múzeu. Tak isto som si otvoril knižku o základoch chémie a Mendelejevovu periodickú tabuľku chemických prvkov. Podrobne si prezerám jednotlivé symboly na kartách, usilujem sa ich dobre zapamätať.

Znovu rozkladám karty na stôl a tentokrát na karty kladiem drobné kúsky rôznych kovov, ktoré som si už dávnejšie priniesol zo zberne kovových surovín. Pri ďalšom sedení som ku kartám pridával prekopírované chemické vzorce a chemické reakcie. O pár dní som previedol s kartami magický rituál, ktorý bude každý z vás robiť ináč. Môj magický rituál vyzeral takto: zobral som dve tarotové karty a navzájom som ich o seba oprel. Na ľavú stranu som položil antikorovú lyžičku a na pravú som dal pár ostrihaných nechtov. Všetko som posypal kryštálovým cukrom.

Netreba sa čudovať nad spôsobom prevedenia magického zblíženia s kartami. Možno vaše magické zblíženie bude vyzerať ešte divokejšie. Pri ďalšom sedení som si uvedomil a preveril, že tieto karty slúžia na zisťovanie vzťahu konkrétnej osoby k veciam a ľuďom, ktorí tohto človeka obklopujú.

Verím, že sa aj vy osobne dokážete zlepšovať vo vešteckých výkonoch a vhodne využijete moje získané skúsenosti. Na záver som začal voči tarotovým kartám používať mytologickú techniku. Z obrázku každej tarotovej karty som vytiahol alebo vnímal určité božstvo, ktoré vyzeralo ako desaťcentimetrová postavička, s ktorou som sa mohol porozprávať o veštení pomocou týchto kariet. Pokiaľ chcete dosahovať túto úroveň, tak sa na začiatok musíte naučiť vidieť postavy, hlavy, zvieratá, budovy priamo v oblakoch. Keď zvládnete túto techniku, tak vám božstvá týchto tarotových kariet budú samé rozprávať a zisťovať potrebné informácie.

Pridaj komentár