Neustále sa usilujem vo vešteckých výkonoch prepracovávať veštecké techniky získavania vhodných informácií o zdravotnom stave osoby podľa mena a priezviska na diaľku. Chystám reparáciu poradní na mojich internetových stránkach. Spravím jasný zoznam poradní. Ku každej poradni budú písané komentáre a priradené jednotlivé prípady. Každá poradňa bude mať svoju dotazníkovú bázu. Dobuduje sa špiritistická poradňa. Do poradní sa dostane aj Pastorálna poradňa. Mám príjemný pocit, že aj v tejto oblasti zavedieme poriadok a prehľadnosť.

Som rád, že prenikám do problematiky partnerských vzťahov a darí sa mi na poznatky psychológov dostať veštecké výkony. Normálne ma to začalo baviť a získavať potrebné množstvo vešteckých výkonov.

Pokračujem aj v zásadnej zmene určovania, čo je pri liečbe dotyčnej osoby vhodné a žiaduce. Ide o prechod na kineziologické zisťovanie na základe svalových platničiek, ktoré vedia mimoriadne dobre odhadnúť, čo dotyčná osoba potrebuje alebo čo jej škodí. Tento systém zavádzam aj na sebe, a to hlavne do oblasti chudnutia.

Sám mám značné problémy už od detstva s nadváhou a pred dvomi rokmi som sa rozhodol, že sa s tým popasujem definitívne. Začal som cvičiť v posilňovni, brať vhodné preparáty na chudnutie. Podarilo sa mi stabilizovať váhu a teraz sa nachádzam v štádiu navykania si na malé dávky a malé porcie jedla. Je to priamo drsné, ako málo toho musím zjesť, aby som nepriberal. Je to zúfalo málo a neustále som hladný. Pomáha mi jogínsky asketizmus a odpútanie sa od potravín a pocitu hladu v organizme.

Tak isto sa usilujem cvičiť v posilňovni tak, aby ma boleli všetky svaly a boli neustále mikro natrhávané. Na bolesť počas dňa som si prekvapivo zvykol a cítim sa skvelo. V posilňovni by som najradšej pozdvíhal, čo sa len dá. Teda cvičím s ťažkými váhami a to tak, že vynechávam zapojenie kĺbových oblastí. Hovorím tomu cvičiť ťahavým pohybom. Čím vyššia váha, tým lepšie. Ako keby extrémne nasadenie na meditáciu a terapie potrebovali ešte extrémnejšie fyzické cvičenia. Je to ako začarovaný kruh extrémnej psychickej záťaže a extrémnej fyzickej záťaže. Cítim sa skvelo a idem extrémne na doraz.

Pridaj komentár