Aby som dosiahol svoje náročné ezoterické ciele je potrebné, aby som mal mimoriadne dobrú kondíciu. A je jedno či fyzickú, alebo psychickú. Tak isto nesmiem žiadnym spôsobom chorľavieť, aby som nevynechal alebo nezmeškal žiadnu meditáciu. Jednoducho si to nemôžem dovoliť.

V prípade angíny, zápalov hrdla alebo inej nevoľnosti som dokázal chorobnosť v krátkom slede zlikvidovať. V tom momente nasadzujem na likvidáciu chorobnosti všetky sily a prostriedky. A hlavne aktivizujem psychické zdroje.

Neustále sa usilujem meditovať na fyzické telo, dávam mu svoj význam a nepotláčam ho na úkor psychiky alebo meditačného nasadenia. Už dva roky chodím do posilňovne a dôsledne precvičujem všetky partie tela. Aby som mal psychiku víťaza, tak si neustále po sto gramoch zvyšujem záťaž. Cvičím dve hodiny iba jednu partiu svalov a snažím sa ich cvičiť tak, aby som mikronatŕhal svaly, čo blahodarne vplýva na regeneráciu organizmu.

Dva roky držím rôzne výberové hladovky a dovoľujem tak organizmu, aby sa vhodným spôsobom detoxikoval. V posilňovni popíjam vždy horúce nápoje a užívam acylpyrín, aby som sa potil ako v saune. Funguje to skvele.

Zlepšiť sa musím v pití liečivých byliniek, používaní masáží, otĺkaní sa paličkami a vreckom fazule. Ešte stále dávam príliš prednosť psychickej liečbe pred fyzickou. Nesmiem to preháňať.

Už dva roky aktívne bojujem s chorobou zvanou obezita. Teda je tu tukový orgán, ktorý ma svojimi aktivitami decimuje. Za dva roky som dosiahol stav, keď v priebehu dvoch dní viem zastaviť aktivitu tukového orgánu s cieľom naberať tuk. To som chcel v podstate dosiahnuť. V tomto štádiu likvidujem návyk jesť klasické raňajky, klasický obed a klasickú večeru. Vytrvalo počas dvoch rokov sa naučím jesť všetko, ale v malých detských dávkach. Stravovanie raňajky, obed ,večera považujem v dnešnej dobe za zbytočný. Tak isto likvidujem návyk nedeľňajšieho prežierania sa. Tu sa mi darí čiastočne, ale zvládne sa to.

Učím sa zaviesť do stravy také potraviny, aby mi dovoľovali podávať na každej meditácii tie najlepšie výkony. Zavádzam si aj jedenie surového hovädzieho mäsa. Tak isto chcem podľa japonskej kuchyne jesť tepelne neupravované ryby. Začal som jesť rozmrazené filé bez tepelnej úpravy. Celkom mi to s určitými bylinkovými prísadami zachutilo.

Tento rok som si kvôli abnormálnemu letnému nasadeniu dovolil ísť na dovolenku a tú som prežil v aktívnom pohybe a vlastných meditáciách. Zrazu sa mi dovolenka žiadala ako nutné odreagovanie na hektické nasadenie.

Každú nedeľu si doprajem malý výlet do prírody. Zvyčajne chodíme niečo zbierať. Je to príjemné odtrhnúť si niečo z voľne rastúceho stromu. Človek má taký prirodzený pocit zvieraťa.

V pravidelných intervaloch si veštecky kontrolujem zdravotný stav a usilujem sa programovaním a vizualizáciou dlhodobo ovplyvňovať zdravotný stav. V tomto smere sa mi dobre darí. Teda pokiaľ možno žiadne lieky a všetko vytárať v sebe. Budem sa usilovať, aby tukový orgán tele produkoval rôzne liečivé produkty. Snaha ovládnuť tuk v sebe a podriadiť ho telu. Uvidíme, ako sa to bude dať zrealizovať.

Už si začínam uvedomovať aj procesy starnutia a budem robiť všetko, čo je nutné, aby som procesy starnutia spomalil a v seniorskom veku som mohol žiť naplno a intenzívne. Predstava nehybnosti a spomaleného tempa života ma neláka. Samozrejme, že to bude vyžadovať, aby som nedal prednosť duchovnému pred fyzickým.

Pridaj komentár