Za rok a pol som pribrala 35 kilogramov, a nedarí sa mi schudnúť. Moja nadváha mi bráni normálne fungovať. Nikdy predtým som nebola taká, ako som teraz. Moja optimálna váha pred pôrodom bola 60 kg a po pôrode tak isto. Neviem či sa s tým dá niečo urobiť. Dúfam že mi pomôžete.

Pri vešteckom diagnostikovaní som zistil, že máte všetko zdravé a v poriadku. No nedá sa to povedať o vašej psychike. Vyzerá to tak, že keď ste poriadne najedená, tak máte stabilnejšiu psychiku a svet je hneď krajší. Jedlo vám slúži ako liek na upokojenie, no má to aj svoje následky. Pokiaľ chcete schudnúť, tak si začnite liečiť psychiku liekmi a terapiami a nie jedením.

Psychický stav: aurický obal je vyosený od fyzického tela. Už teraz potrebujete psychoterapie. Treba liečiť psychiku, bez toho sa nebude dať schudnúť.

Zdravotný stav: celkovo ste zdravá, nič vážne nenachádzam.

Tukový orgán: kyvadlo odmietlo obkresliť tukový orgán. Z 30 užitočných látok produkuje pre organizmus iba 10. Ničí orgány a devastuje biochémiu v organizme. Blokuje spaľovanie tuku pri pohybe. Možno trochu prebieha spaľovanie tuku v noci.

Pridaj komentár