A 130 – Ako nájsť zmysel života? – 2004-06-10 10:04:27


Mojím problémom je, že som stratila zmysel života. Pred siedmimi rokmi mi zomrela 5 ročná dcérka. O štyri roky neskôr sa môj manžel rozhodol so mnou rozviesť. Je to rok a pol a ja nemám viac zmysel života. Som stále sama, nemám deti ani žiadneho priteľa. Mám strach z opätovného sklamania a preto radšej dobrovoľne volím samotu.

Saša Pueblo – Ako nájsť zmysel života? – 2004-06-10 17:08:43


Zdravie
Zdravotné problémy automatickou kresbou vnímam v oblasti hlavy ako husté čierne čiary. Čiastočne nestabilné pomery v činnosti neurónových vrstiev v prednom mozgu.
Psychika
Pomocou automatickej kresby vnímam vaše aurické telo mimo vaše fyzické telo a to príliš vzdialene. To naznačuje na nestabilné psychické pomery, ktoré treba jednoznačne riešiť.
Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha uložená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa uzavrela do seba a vo svojej mysli sa nezmierila so stratou dieťaťa. Ďalší obrázok je z cintorína, najradšej by ste namiesto dieťaťa zomreli vy. Nezmierenie sa so smrťou dieťaťa vám zmenilo osud a psychiku. Pokiaľ poznám tieto prípady, matky, ktoré odmietli akceptovať smrť dieťaťa a odpojiť sa od pozostatkov, sa stávajú špiritistkami, sú schopné komunikovať so svetom mŕtvych. To nie je dobré, tiež osud týchto žien je zvláštny. Odporúčam vám, aby ste si naštudovali a nacvičili základy komunikácie so svetom mŕtvych ľudských duší a zachovali si tak stabilnejšiu psychiku.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny vo veľkom mozgu a šedú kôru mozgovú. Tu vaše dieťa žije ďalej a rastie, vy sa oň vo svojej mysli staráte ďalej. Všetko potvrdzuje, že ste sa so smrťou dieťaťa nevysporiadali správne.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy a hovorí o poslaní v tomto živote. Zase je tu vaše dieťa.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu a tu tiež nachádzam vaše dieťa. Všetky oblasti neurónov sú zvláštne prepojené a do určitej miery psychicky poškodené.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Cítim, že smrťou dieťaťa sa tu vzniknuté schémy kompletne zmenili k vášmu dieťaťu. To vytvorilo neschopnosť žiť s mužským partnerom. A aj v budúcnosti bude táto oblasť problémová.
Záverom
Odporúčam vám, aby ste sa so smrťou dieťaťa zmierili, zabudli, podstúpili hypnotické techniky na zabudnutie a žili svoj vlastný osud. Pokiaľ nechcete, tak sa aspoň naučte zásady psychohygieny špiritistu, ktoré si môžete prečítať v Plazmatickej škole na mojich stránkach. Saša Pueblo

Pridaj komentár