A 131 – Dlhodobé užívanie liekov – 2004-06-10 17:25:06


Liecim sa dlhodobo liekmi na psychiku. Zacinam mat pocit, ze moja pecen nie je v poriadku. Prosim Vas o celkovu diagnostiku.

Saša Pueblo – Dlhodobé užívanie liekov – 2004-06-10 17:25:58


Celková diagnostika: problematická je oblasť srdca, oblasť podbrušia a nervstvo v oblasti krku.
Reiki diagnostika: nedostatočná nervová aktivita je v oblasti krčnej chrbtice, srdca, podbrušie bioenergiu zosáva. Tiež zosáva oblasť sleziny.
Diagnostika kyvadlom: odmieta nakresliť oblasť krku, sčasti oblasť srdca. Kyvadlo odmieta kresliť oblasť kostnej drene a celého krvného riečišťa. V oblasti vaječníkov kreslí iba jednu stranu. Čo nie je nakreslené je problematické a treba liečiť.
Diagnostika Silva: oblasť srdca je nedostatočne kontrolovaná a udržiavaná. Tiež slezina, pravá oblička. Oblasť vaječníkov ničená a likvidovaná. Kostná dreň a krvné riečište devastované. Riziko a problémy s kvalitnou krvou do budúcnosti. Je to následok užívania prílišného množstva liekov.
Diagnostika automatickou kresbou: silne začiarané sú oblasti krku a kostnej drene a to vo všetkých kostiach.
Diagnostika echolokáciou: neodráža sa od oblasti hrdla, pečene, ženských orgánov a oblasti srdca. Naznačuje to na disharmonické oblasti. Tak isto oblasť kostnej drene.
Diagnostika rezonanciami: v nervovej sústave je v poriadku.
Diagnostika vyžarovania: pečeň namiesto červenej vyžaruje bielu. Maternica má vyžarovať čiernu a vyžaruje zelenú. Srdce vyžaruje fialovú namiesto žltej.
Diagnostika dvojníkom: naznačuje na problémy v kostnej dreni, krku, srdci, pečeni a vaječníkoch.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera by vám vyhrýzlo štítnu žľazu. Olizuje kostnú dreň, pečeň. Hryzie vaječník. Všade na týchto miestach je disharmónia.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná sa prepchala liekmi a teraz si za to ponesie následky. Riziko devastácie krvotvorby je značné. Na srdci má povlak. Pečeň je odpad toxínov. Riziková oblasť. Vaječník by bolo treba vyoperovať.
Diagnostika aurického vyžarovania: krížiky v štítnej žľaze, srdci, kostnej dreni, veľký v pečeni a vaječníkoch.
Diagnostika najhoršieho miesta: prištítne telieska, ukončujú produkciu hormónov a iných látok.
Diagnostika toxicity: silne toxikovaná je oblasť pečene. Saša Pueblo

Pridaj komentár