Chcela by som vedieť, ako mám vnímať vzťah, ktorý je pre mňa viac – menej kamarátsky. Niekedy mám totiž pocit, že sa do uvedeného vzťahu nútim… kvôli partnerovi – ABY SOM HO NESKLAMALA!! (je to totiž úžasný človek, dobrák, kamarát, vážim si ho, má rád moju dcéru). Ale nikdy som nemala pri ňom pocit, že by som bola do neho nejako extra zaľúbená.. je to skôr pocit istoty a dôvery – ako u dobrého priateľa, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš partnerský vzťah. Ako sa hovorí, jednoducho ste sa našli a doplnili. Láska je tu, ale ako matka k synovi. Nie je to láska muža a ženy v plnom rozsahu. Ale celkovo v pohode.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Zdravotný stav on
Kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti v 5. miestach: stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog a ganglie. Stupeň chorobnosti je 72, čo je už bežiaca chorobnosť, veľa poškodených buniek a slabá produkcia bioenergie v tele. Kyvadlo ďalej neobkreslilo oblasť hrubých čriev. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Kyvadlo neobkreslilo tuk tela, ktorý produkuje asi 1000 toxických látok. Imunita voči zhubným bunkám je extrémne vysoká a poškodzuje bunky tela. Nedostatočná tvorba bioenergie a zosávanie z okolia je možné.

Psychický stav ona
Aurický obal nie je trvale zakotvený okolo tela, aj podvedomé obaly nie sú v tele. Teda psychika je nestabilná a sú potrebné psychoterapie.

Psychický stav on
Aurický obal je mierne mimo tela. Mierne psychické problémy, ktoré nevyžadujú zatiaľ ošetrenie.

Povaha ona
Ste usadená v mieche. Ste osoba inklinujúca vnútorne k prírode, šamanstvu a duchovnosti.

Povaha on
Je klasicky usadený v strednom mozgu v strede hlavy. Energetickú spojku má do mozočku. Takéto mechanizmy majú osoby, ktoré majú schizofrenické črty. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa cíti skôr ako zviera, napríklad medveď alebo ako prírodný muž. Čo oslabuje jeho prirodzené ego, ktoré je precitlivené a mierne ženské.

Pre vzájomné spolužitie nie zrovna vhodná kombinácia. Skôr vzťah o súzvučení na prírodnú nôtu ako skutočný vzťah muža a ženy.

Sexus podvedomie ona
Sexus povahy usadený v mieche. Sexus centrum v hlave. Predstava víťazstva, ale aj úteku do samoty. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba a knižky. Pohlavná vzrušivosť: do šamanstva. Citová vzrušivosť: príroda. Problémová sexualita na vytvorenie hlbšieho vzťahu s mužom.

Sexus podvedomie on
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu s prvkami detskosti. Sexus centrum je v ústnej dutine a teda detská sexualita. Celková vzrušivosť: chlapec s píšťalkou. Povrchová vzrušivosť: detskosť. Pohlavná vzrušivosť: detskosť. Citová vzrušivosť: indiánky. Celkovo beží na detskej sexualite. Nevyzretá sexualita.

Celkovo problémové splynutie na sexuálnej rovine z jednej aj druhej strany. Skôr vy ako matka a on ako dieťa.

Akí ste ľudia
Obidvaja ste pozitívne mysliace osobnosti.

Láska
Okolo vás je tvar srdca, čo je v zásade vzťah lásky matky a jej dieťaťa. Obidvaja si nesiete predpoklady na vytvorenie hlbšieho vzťahu plného citov. Nie je to láska muža a ženy, ale matky a syna.

Rovnoprávnosť vo vzťahu
Ona chce rovnoprávnosť, on odmieta.

Romantika
Ona nechce, on chce až moc ako hru pre deti.

Detičky
Ona nechce vzťah ako deti, on chce, aby ste boli ako deti.

Racionalita
Ona chce byť racionálna vo vzťahu, on odmieta racionálne veci a správanie.

Kamaráti
Obidvaja chcete byť kamarátmi.

Nezávislosť
Ona chce nezávislosť, on odmieta a chce byť od vás závislý. Prosenie o to z jeho strany.

Žiarlivosť
U obidvoch je v norme.

Symbiotické
Obidvaja dokážete byť vo vzťahu symbiózny.

Objektívny pohľad
Ona nie, ale on prekvapujúco áno, vie o svojich nedostatkoch a závislostiach.

Sebecké
Ona nie a on značné tendencie k sebectvu ako dieťa k matke.

Pridaj komentár