Z ničoho nič som prestala vidieť na jedno oko. V nemocnici mi dávali žilou kortikoidy vysoké dávky, vôbec sa to nelepšilo. Poslali ma na magnetickú rezonanciu. Dokonca som si myslela, že tam už idem zbytočne, lebo zrak sa mi začal pomaly po ibalgine vracať. No na predposlednej kontrole u očného som sa dozvedela – bolo to asi mesiac od začiatku zápalu očného nervu – že mám SM.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho organizmu, čo sa tam deje. Našiel som prehnanú činnosť detskej žľazy, ktorá kóduje biele krvinky do stavu, ako keby ste mali aktívnu rakovinu. Čo ste vlastne aj mali, ale už nemáte. Detská žľaza (týmus) napriek tomu pracuje príliš agresívne. Naučte sa ju vrátiť do normálnej činnosti.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy, ale neobkreslilo nervové zakončenia v tele, ani nervové platničky vo svaloch. Hodnota chorobnosti je 32 – 42, čo by už mohla byť lekársky zistiteľné. Chorobnosť nervových zakončení na mnohých miestach tela. Organizmus extrémne obnovuje, údržbuje a stará sa o nervové zakončenia. Veštecky vnímam extrémne zvýšenú imunitu voči neštandardným bunkám. V tele nie sú žiadne neštandardné bunky, čo nie je v norme, organizmus by mal mať určité množstvo takýchto buniek. Príliš agresívna reakcia imunitného systému prudko orientovaná na nervové zakončenia. Vnímam extrémne zvýšenú aktivitu detskej žľazy. Tá bola označená ako najhoršie miesto v tele. Predpokladám určitú formu skrytého astmatického stavu. V detskej žľaze sú extrémne výboje a pulzácia. V minulosti ste mali v tele veľa zhubných buniek. Detská žľaza sa zmobilizovala a zlikvidovala ich. No musela zvýšiť svoju aktivitu a jej bunky sa pomenili. Teraz nedokážu tento proces zastaviť a uviesť do normálneho chodu.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hormonálne žľazy okrem vaječníkov. Cítiť zvýšenú aktivitu a zvýšenú produkciu ženských hormónov. Tie sa snažia eliminovať agresivitu detskej žľazy, ale nedokážu chrániť nervový systém. Dokonca vytláčajú biele krvinky do oblasti nervových zakončení. Tak isto cítiť, že zvýšená činnosť vaječníkov bola súčasťou ochrany organizmu voči zhubným bunkám. Teraz sa nevie vrátiť do štandardnej aktivity.

Diagnostika mozgovomiešny mok, kosti, svaly a orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita proti mikroorganizmom je celkovo v norme. Slabšie pracuje vo vnútri orgánov. Imunita proti zhubným bunkám je extrémne zvýšená až do nebezpečných hodnôt. Vysoká agresivita a kódovanie bielych krviniek. Problém detskej žľazy. Treba jednoznačne liečiť detskú žľazu liekmi pre astmatikov.

Pridaj komentár