Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vašu cestu k Bohu vo všetkých náboženských systémoch. Píšete, že sa aktívne zaoberáte náboženstvom podľa návodov na mojich stránkach.

Čo sa týka kresťanstva, tak ste sa prepracovali k stavu, že máte v podvedomí množstvo drobných obrazov a okolo je veľa náboženských obrazov s Božím vyžarovaním. Teda všetko je zahltené svetlom. Z anatomického hľadiska ste sa prepracovali k náboženským obrazom v amigdale v strede hlavy. Pokiaľ chcete prenikať ďalej do Božieho kráľovstva, tak je potrebné prijať predstavu trvalej klinickej smrti a vstúpenia do úrovne svetelných prejavov Božích. Pomôžu modlitby z katolíckeho spevníka.

Čo sa týka hinduizmu, aj tu ste postúpili do Božieho sveta hlbšie. Vaše hinduistické obrazy sa zmenili na svetelné objekty. Keď chcete postúpiť ďalej, tak treba svoje orgány postúpiť svetelnému Božiemu svetu. Čítajte si Bhagavathgitu.

V budhizme sa vám podarilo preniknúť do sveta svetelných znamení. Pokiaľ chcete ísť ďalej, tak si čítajte Tibetskú knihu mŕtvych.

V pravosláví ste postúpili do roviny svetelných Božích znakov. Ďalší postup vyžaduje, aby ste do svetelného Božieho sveta v amigdale vložili čo najviac pravoslávnych obrazov. Tak isto si predstavujte, ako vkladáte pravoslávne texty do svetla Božieho.

Čo sa týka islamu, tu ste postúpili najďalej. Pokiaľ chcete napredovať, tak je potrebné do Božieho sveta vkladať všetky predstavy kobercov s islamskými motívmi.

Tak isto je potrebné očistiť v amigdale náboženské predstavy o stvorení sveta. Pri čistení vám určite pomôže zomierajúci vyznávač brahmanizmu. Hlavne anjelské predstavy. Tiež očistite predstavy vyznávačov hadov a zvierat.

Pridaj komentár