Lucia – Ach tá láska – 2003-05-24 20:44:52


Milý pán Saša Pueblo,
s partnerom sme teraz 3 rok a v posledných mesiacoch sa stále viac hádame. Ešte stále sa máme radi. No už to dávno nie je podľa našich predstáv. Ja by som sa veľmi rada zmenila a týmto mailom by som Vás poprosila o radu ktorú naozaj veľmi potrebujem.
Na Vašu odpoveď sa teší L.

Saša Pueblo – Ach tá láska – 2003-05-26 19:40:17


Po vyplneni dotaznikov (zaslem e-mailom) sa Vam budem venovat. Saša Pueblo

Saša Pueblo – Ach tá láska – 2003-06-11 19:15:10


LUCIA
Ste hystericka povaha nasadena mat niekoho rada, aj keď to nebude niekto chciet. Zaroven ste schizofrenicka povaha, ktora je otocena do seba a chce seba tyrat a ponizovat.
M.B.
Je hystericka povaha nasmerovana ku kamaratom. Zaroven je epilepticka povaha, ktora chce niekoho tyrat a potom sa onho vzorne starat. To by bola s Vasou povahou vhodna psychologicka kombinacia pre spolocny zivot.
LUCIA
Vasa sexualita je sexualita spojena s detskou sexualitou a hravostou, ale je tu tendencia vo vztahu dominovat. Velit a rozhodovat.
M.B.
Sexualita je detsko muzska, teda hravost, ale snaha mat vsetko pod kontrolou a rozhodovat. Toto nie je z hladiska vnutornej sexuality vhodna kombinacia a bude prinasat konfliktnost. Bude rozhodovat miernost, triezvost a ochota robit ustupy na oboch stranach.
LUCIA
Sexualne Vas vzrusuju muzi, ktori sa podriaduju zenam, teda papuciari. Dokazete ich milovat a splnit im vsetko, co im vidite na ociach, ale musia posluchat.
M.B.
Vzrusuju ho krasne zeny, ktore sedia doma a statocne cakaju, kedy jeho tvorstvo pride domov. Vzrusuje ho nadavanie, udieranie. Na citovej urovni nema zaujem sa s Vami zblizit. Vy mate silny zaujem o citove zblizenie. Na tychto urovniach by muselo prist k vyharmonizovaniu. Su to skryte podvedome reakcie, ktore Vase spoluzitie mozu neprijemne ovplyvnovat. Saša Pueblo

Lucia – Ach tá láska – 2003-07-01 19:46:40


Milý pán Saša,
v poslednom maili ste mi odporúčali knihu o partnerských vzťahoch a o sexe. Neviem či ste mali na mysli niečo konkrétne, no mám pocit, že kníh o partnerstve a sexe som prečítala na môj mladý vek /23/ dosť. Ale pravdepodobne sú niekde nedostatky…
Týmto by som Vás chcela poprosiť aj o určenie rodovej karmy a jednotlivých disciplín? aeromantia, capnomantia, dominomantia atď.
Viem, že ste vežmi zaneprázdnený a budem trpezlivo čakať.
Ja vám 100% verím.
PS: V mojom vzťahu to nejak vyzerá k lepšiemu…
Možno máme predsa šancu…
Krásny zvyšok týždňa Vám praje
Lucia

Saša Pueblo – Ach tá láska – 2003-07-01 19:47:16


Numeromantia
Ste hystericka povaha nasmerovana k rozculovaniu. Ste aj jemne psychopaticka povaha mierne nasmerovana na ezoteriku a hviezdy.
Crystalomantia
Sexualne centrum je v ustach a charakterizuje detsku sexualitu. Tento typ sexualneho podvedomia nedokaze plne zobrat zodpovednost za svoj zivot a zivoty inych. Vsetko je iba hra a zabava. V sexualnom podvedomi nemate poriadok a vzrusujuce predstavy, dotykove a pohlavne su zamerane iba sama pre seba, co nevytvara dobry zaklad partnerskeho vztahu s muzmi. Problemova sexualita.
Aeromantia
Zivotny ciel z podvedomia je zamerany na deti a vsetko, co s nimi suvisi.
Augurmantia
Pocitovo citim, ze mate vestecke schopnosti a su vo Vasom vnutri celkom silne.
Belomantia
Dokazete sa dostat do stavu agresivity, ale keď to ma vybuchnut, tak vyhasnete. Znechutenie.
Bibliomantia
Stastny osud by Vas cakal, keby ste sa venovali joge a bojovym umeniam.
Daphnomantia
Domnievam sa, ze nedokazete v sebe rozvinut hlboke city. Niekde je to zaseknute, asi Vasi rodicia si nezelali, aby ste taketo city v sebe pestovali.
Dominomantia
Aby ste v zivote dosiahli to, co bude viest k stastnemu zivotu, musite sa dokazat viac uvolnit, tancovat, ako sa hovori, „blbnut“. Nedokazete sa odviazat.
Fyllordomantia
Pred svetom skryvate strach pred muzskym fenomenom. Nevludny a nepristupny otec.
Hydromantia
Vasa chrbtica vykazuje nedostatok aktivity, treba sa o nu starat. Sportovat, masaze a ine.
Moleomantia
Naznacuje na zdravotne problemy so stitnou zlazou. Treba, aby bola pod kontrolou. Saša Pueblo

Lucia – Ach tá láska – 2003-07-07 21:22:19


Milý pán Pueblo,
je to neuveritelné ako ste ma opisali, skoro to sedi do pismena. Len s tým, ze otca mám velmi prijemného a kedykolvek sa mozem nanho obrátit./co ste napisali skor sedi na moju mamu/.
Co sa tyka tych vesteckych schopností je to uplne pravda. V poslednom case mam stale castejsie tzv. „zive sny“ ktore sa potom splnia. A mam z toho aj trochu strach./s chrbticou mam uz niekolko rokov problemy/ Verim, na vsetky sposoby alternativnej mediciny a aj na samoliecitelstvo. Bol by to pre mna velky zazitok stretnut sa nikedy aj s Vami. Momentalne som v Nemecku no vratim sa az v oktobri.
Este raz velmi pekne dakujem a prajem krasne leto.
Lucia

Pridaj komentár