Uz dlhsie sa pozeram okolo seba otvorenymi ocami a hladam si svoje miesto v
spolocnosti, ktora je vo velmi cudnom stave. Zatial som ho nenasiel a nenasiel
som ani lasku …myslim ze za to mozu aj moje zdravotne problemy. Na vasu stranku som sa dostal ked som hladal nieco blizsie o samanstve, ktore ma velmi zaujilo a chcel by som ho blizsie spoznat. Najradsej by som poznal cloveka ktory sa tomu venuje aby miporadil. Zo zdravotných problemov ma najviac trapi potenie, na ktore mi doteraz nedal ziadny lekar adekvatnu odpoved.

Obrátili ste sa na mňa s tým, že cítite, že ste iný ako vaše okolie. Tušíte, že vo vás drieme šamanské vedomie. Tak isto sú tu určité riziká, že vás to prerastie. Je vhodné, aby ste sa naučili ovládnuť zviera vo vás. Pravidelne si čítajte Šaman sekciu.

Zdravotný stav
Je dobrý, drobná chorobnosť sa upraví.

Psychický stav
Aurické telo nie je okolo fyzického tela a naznačuje na určité psychické disharmónie. Ide o otvorenie šamanskej psychiky a nechuti žiť bežným spôsobom.

Povaha
Máte otvorený brušný mozog, teda neuróny v stene tenkých a hrubých čriev sú aktívne. Odtiaľ idú dve centrá: do pohlavia a ústnej dutiny. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má zvieracie inštinktívne reakcie so slabšou kontrolou ľudskej vôle. Treba posilňovať kontrolu.

Sexualita povahy
Je charakterizovaná šamanstvom a životom mimo bežných ľudí. Hovorí sa tomu čudák.

Astrológia sudičky
V neurónoch mozočku máte samé zvieracie obrázky a na konci šamana. To sú mimoriadne schopnosti a liečiteľské schopnosti.

Astrológia psychiky
Riziko toho, že stratíte nad sebou ľudské kontrolne parametre. To sa realizuje v šedej kôre veľkého mozgu. Treba spoznať zviera a šamana vo vás a ovládnuť tento fenomén vašej psychiky.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Je tu svet symbolov prírodných národov. Šamanská astrológia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové vedomie. V snoch hlavne prežívate silný strach z psychiatrie a toho, že sa budete čudne správať. Treba popracovať na zvládnutí vlastnej psychiky.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na vás. Je tu osoba krotiteľa zvierat, ktorý zrástol so svetom zvierat. Na váš osud to silne pôsobí.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na kožušinu zvierat, život prírodných ľudí. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Povrchová vzrušivosť: na divošstvo. Citová vzrušivosť: na všetko šamanské.

Traumatické udalosti
Okolo vás je plno čiernych bodov. Traumatické udalosti tvorí všetko, čo súvisí s civilizáciou.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Joga osud
Máte na výber: buď psychické problémy, alebo zvládnutie zvieraťa v sebe.

Pridaj komentár