Dlhodobo mám problémy so spánkom a žalúdkom. Mám problém zaspať,
čo je niekedy otázka niekoľkých hodín a stalo sa, že spánok ani neprišiel.
Momentálne mám spánok upravený psychofarmatikami. Všetky vyšetrenia, ktorých som už absolvoval nespočet, boli negatívne. Či už lieky predpísané humánnymi
lekármi alebo rôzne prostriedky alternatívnej mediciny mi nepomáhajú.
Takisto aj rôzne špeciálne diety sa míňajú účinkom ( samozrejme vo
všeobecnosti jem dietne a vyhýbam sa ťažko stravitelnej strave)

Vaše psychické problémy sú opodstatnené, váš nezdravý spánok má racionálne základy v chorobnosti srdca a výchovy v detstve. Máte jedinečné schopnosti, ale aj adekvátnu patológiu týchto schopností. Zdá sa, že deštrukcia psychiky naberá na obrátkach. Máte dve možnosti, psychiatra a tabletky alebo pochopenie toho, čo sa vo vás deje a ovládnutie týchto procesov.

Zdravotný stav
V oblasti srdca sa objavujú čierne objekty, čiary, krížiky a pod. Mali by ste sa zaujímať o zdravotný stav srdca. Celkovo je malátne a oslabené.

Diagnostika tarotovou kartou
Pri ľuďoch s chorým srdcom sa zjavuje karta trpaslíka. Pri vážnych stavoch je tých kariet 20. U vás je ich 10. Možno hovoriť o chorobnosti srdca.

Psychický stav
Aurický obal je silne vyosený a vzdialený od fyzického tela. Psychické problémy. Neschopnosť regenerovať, zbaviť sa stresu a prílišnej upätosti na prácu. Rizikovosť je vysoká. Treba sa naučiť psychohygienu.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Vašu povahu charakterizujú tieto obrázky: strach, že niekto niečo zistí a niečo ukradne. Prepadanie sa do zvláštnych stavov, ktoré súvisia so špiritizmom a slabosťou srdca. Niekto vám zámerne naháňa strach a chce sa vám pomstiť.

Sexualita povahy
Sexuálna bioenergia je v ústnej dutine. Hovorí to o detskej sexualite. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré sa rado bálo hororov a tieňov. Pozostatky bujnej fantázie z detstva. Slabé srdce a astrálne výlety do svojich predstáv.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a je typicky ženské. Uzavretosť, nemáte rád priame konflikty. Určité sklony k ženskému spôsobu života.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Obrazy záhrobia a schopnosť zvláštnych psychických stavov. Treba ovládnuť, inak psychické problémy.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Všade je veľa obrazov, kostí. Starý zákon a židovstvo .

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Osoba židovského pôvodu, boháč využívajúci seanse mŕtvych, veštcov a rôznych čudákov, aby zbohatol. Nesplnil, čo bolo treba. Útoky a čudné veci podobajúce sa kliatbam.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv najbližších v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na zlato. Povrchová vzrušivosť: na zlato. Pohlavná vzrušivosť: ženy a zlato. Citová vzrušivosť: pomáhať deťom.

Duchovná úroveň
Etika a morálka vám majú čo povedať.

Joga osud
Je tu snaha zvládnuť svoje psychické stavy.

Pridaj komentár