Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa objavuje postava liečiteľky, ktorá chodí so sviecou v ruke a koncom horiacej sviečky kreslí na steny jaskyne znaky deštrukcie.

Po zemi v jaskyni sú obete magických rituálov – malé dievčatká. Sú to už iba kostry. Táto liečiteľka sa naplnila zomretými dušami, ktoré jej mali spĺňať tajné túžby a ničiť jej protivníkov. Niekto ju pri bežnom rituáli vyrušil a dievčatku sa podarilo utiecť. Asi to chcel osud. Od tej doby prenasleduje ochranný duch dieťaťa dušu liečiteľky, ktorá začína slabnúť a stíhajú ju samé nepríjemnosti. Nakoniec končí v žalári v hlbokých katakombách, kde ju nechávajú zahynúť bez jedla a vody. Je to za to, že zabíjala nevinné dievčatká. No keď zomiera, tak jej duša sa chce mstiť ľudom aj po smrti. Vracia sa do tohto skrytého žalára.

Teraz sa zjavuje dievčatko a žiari ako slniečko. Vstupuje do vnútorného sveta deštruktívnej liečiteľky a silný prievan zhasína v jej duši sviečku, ktorá prezentovala moc deštrukcie, hlavne čierne znaky z plameňa sviečky. Duch dievčatka oslobodzuje duše mŕtvych obetí z kostí liečiteľky a dušu liečiteľky zmiešava s dušou zomierajúceho zvieraťa. Duša deštruktívnej liečiteľky utícha a stráca svoju moc. Tento informačný záznam sa vytratil a duše dievčat môžu slobodne vkročiť do sveta mŕtvych a nájsť tam svoj kľud. Cítim, ako ma dievčatko z vnútornej meditácie celého očisťuje a želá mi pokoj duše.

Pridaj komentár