Na základe vypracovaného vešteckého profilu by som sa chcel spýtať, ako posilniť hormonálnu sústavu a čo s tými onkologickými bunkami? Veľmi pekne ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som po vešteckom profile podvedomia B 223 veštecky odhadol stav vášho organizmu. V 20. roku života u vás vznikol problém vo vývoji, kedy niektoré bunky svalov a kostnej drene neprešli do buniek dospelej osoby. Tento blastulový základ z embryonálneho obdobia je ešte aj hrozbou pre organizmus. Odporúčam dôsledne sa vyhýbať oblastiam so zvýšeným množstvom rizikových mikroorganizmov. Tak isto zvýšené opatrenia pri použití solárnych zariadení. Organizmus by asi nezvládol infikovanie nežiaducimi mikroorganizmami. To platí aj pre kliešte, zvieratá, infekčné prostredie, treba zvýšenú opatrnosť pri sexe.

Diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu a brušný mozog. Slabé miesta nie sú. Kyvadlo neobkreslilo veľké ganglie v hlave, za žalúdkom, za mechúrom a drobné ganglie v tele. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Príčinu je treba hľadať vo vnútri bunkových štruktúr tejto oblasti.

Diagnostika kostnej drene: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Kostná dreň neprešla do štádia dospelých buniek a zostala v rovine detských buniek. Došlo k poškodeniu kmeňového základu z embryonálneho obdobia a kostné bunky neprešli poslednou fázou premeny v 20. roku života. Takáto kostná dreň má slabšiu celkovú životnosť. Tento blastulový základ ochorel zvnútra a biele krvinky to zaniesli toxicitou.

Diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesta nie sú.

Diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesta nie sú.

Diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesta nie sú.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. No neobkreslilo pohlavné žľazy. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je obnova a tvorba buniek s genetickými zmenami. Teraz sa tieto bunky skôr podobajú na jašteričie bunky. Žiadny akútny stav alebo hrozba. No bolo by dobré takéto nežiaduce zmeny pri delení buniek zastaviť a vrátiť do normálu.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabých miest je dosť. Tráviaci systém pracuje veľmi efektívne a nepúšťa do tela toxické látky potrebné pre činnosť hypofýzy, ale hlavne pečene. V organizme je nedostatok takýchto toxických látok, čo má za následok tvorbu biochémie v pečeni, ktorá pôsobí negatívne do svalových buniek, to isté robí hypofýza.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Svaly neprešli do stavu dospelých buniek a chýba posledná fáza v 20. roku života. Bunky zostali na úrovni 15. roku, teda detské svalové bunky. Blastulový základ kmeňových buniek z embryonálneho vývoja bol čiastočne zlikvidovaný z dôvodu chorobnosti. No tieto pozostatky môžu znamenať do budúcnosti onkologické riziko. Treba sa tomu venovať. Svaly tohto druhu majú nižšiu životnosť. Udržovanie svalovej kondície odporúčam cez pravidelné cvičenie, pri ktorom sa mikronatŕhajú svalové vlákna.

Diagnostika imunitná: z dôvodu kostnej drene z detského obdobia organizmus extrémne posilnil lymfatické uzliny, ktoré sa modifikovali a produkujú do tela špeciálne chemické látky na udržiavanie vhodnej mikroflóry. Teda organizmus je schopný tvoriť náhradné riešenie v tele, čo je dobré. Tak isto posilnila imunita vo vnútri buniek, čo je tiež náhradné riešenie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.