Chcela by som vás poprosiť o zdravotnú diagnostiku. Mám problém s nohou. Ďakujem.

Diagnostika neurónových oblastí je v poriadku. V brušnej oblasti, čo je stena tenkých a hrubých čriev, už odumieranie drobných ganglií brušného mozgu asi 10%. Nič sa s tým nedá robiť. Ostatné oblasti v poriadku.

Diagnostika kostnej drene: v kostiach z celkového množstva kostnej drene asi 30% zlikvidovaná. Ostatných 70% je v poriadku. Napadnutá bola nevhodnými mikroorganizmami a imunitný systém musel napadnutú kostnú dreň zlikvidovať.

Diagnostika cievneho systému: zmeny na cievach. Drobná tvorba trombóz. Upchatie vlásočníc asi 10 % z celkového množstva. Cievy postupne praskajú a sú menej elastické. Nedostatok omega mastných kyselín v jedálničku, pridať tučné ryby alebo užívať omega mastné kyseliny.

Diagnostika žíl: celkové ochabnutie a slabá funkčnosť žíl a vlásočníc. Celkové drobné zdeformovanie. Príčina ide z roviny genetickej. Rýchle starnutie. Rybací olej, kúpeľná liečba na cievy a žily.

Diagnostika nervový systém: celkovo je slabý. Na 40% nervových zakončení je nefunkčných, zbytok funguje dobre. Organizmus nemá pektínové látky.

Diagnostika lymfatický systém: v zásade je už nefunkčný a rozpadá sa, čo je typické pre staršie osoby.

Diagnostika hormonálnych žliaz: činnosť je minimálna a idete na zdroje z tukových buniek a tukového orgánu. 90% ide z tuku. Máte jediné šťastie, že ste si otvorili tento zdroj hormonálnych látok.

Diagnostika trávenie: zdevastované slinné žľazy, žalúdočné šťavy, žlčové šťavy. Čo ide výborne, je pankreas a organizmus spravil vhodné genetické zmeny v tele a mutoval niektoré svalové partie na tvorbu inzulínu a látok ako z pankreasu. Nutnosť detskej výživy a to hlavne Sunar a treba vyživovať telo aj cez kožu. Vyživovanie tela je v poriadku.

Diagnostika orgánov tela: 20 % pľúc sú mŕtve bunky. V zásade idete na jednu obličku. Druhá ukončuje svoju činnosť. Zase vhodné genetické náhrady z tuku, ktorý funguje čiastočne ako obličky. Pečeň spálená a čierna. 40% zničená, ale 60% sa regenerovala a funguje. Nedostatok listovej zeleniny v strave. Treba realizovať. Tenké črevá prestávajú spracovávať živiny, nefunkčnosť na 50%.

Diagnostika biochemická: riziko tvorby trombov a edémov má rovinu 2-3. Riziková je rovina 4-5. Preventívna liečba je vhodná.

Odporúčam jesť detskú výživu. Kúpeľná liečba alebo umývanie tela v koncentrovaných minerálkach. Listová zelenina a to šťavy. Celkovo ísť k vegetariánstvu. Všetko je mixované ako detská strava. Ginko biloba, zelený čaj, jabĺčkové víno pridávať, do nápojov rozkvasené burčiaky z hrozna, ovocia, chleba a kvasníc, omega kyseliny, multivitamíny, prípravky na telo z pijavíc, včelieho a hadieho jedu.

Pridaj komentár