Výstavba 6. kultových stavieb na jednom mieste. Kultové stavby na otvorenie dimenzie sveta mŕtvych a to anjelských sfér prírodných šamanov. Hlavne pierkových, meteoritických a trstinových. Materiál na výstavbu chrámu a to špajdle, gumičky, oblé kamienky, lepiace pásky, drevo z lieskovca, magnetky, kosti, obrázky kultových stavieb a obrázky anjelských sfér. Tento zápis má aj foto z výstavby a zasvätenia do kultovej ezoteriky cez kultové stavby.

Na začiatok sme vybudovali 6 kultových stavieb na jednom mieste. Stavali sme tieto kultové stavby na základe požiadaviek oživených informačných polí mŕtvych spomienok vo svete mŕtvych ľudí a zvierat. Saša Pueblo ako médium stiahol na seba dočasne spomienky mŕtvych kultových zasväcovateľov do anjelských sfér prírodných šamanov, ktorí mali za života veľkú detskú žľazu a vytvorili v sebe postavy anjelských sfér.

Historický zasväcovateľ zo sektoru zemepisnej šírky a dĺžky (12,F). Stavby robil v jaskyniach, v ktorých kreslil anjelské sféry anjelov šamanov. Realizovali sme stavbu a to tak, že steny miestnosti sme považovali za jaskyňu a oblepili sme ju plagátikmi anjelov a kultových stavieb.

Historický zasväcovateľ zo sektoru zemepisnej šírky a dĺžky (7,E). Realizoval rituály v korunách stromov. Za týmto účelom sme zo zväzku asi 10 lieskových paličiek vytvorili kmeň stromu a do hornej časti sme umiestnili náznak konárov z paličiek. Do konárov tohto stromu sme na lepiace pásky drobné magnetky. Otvorili sme dimenziu magnetických anjelských sfér šamanov.

Historický zasväcovateľ zo sektoru zemepisnej šírky a dĺžky (5,I). Staval kultové stavby z dlhých driev, ktoré napichol do jedného miesta v zemi. Pod stromom z driev liesky, sme vytvorili šikmé palice na všetky strany. Pripomínalo to skorej nahodené udice z ostrovčeka na všetky strany. Na konci boli kusy kostí. Otvárali sme priestor skoro pre všetky anjelské sféry.

Historický zasväcovateľ zo sektoru zemepisnej šírky a dĺžky (2,F). Španielsko. Budoval kultové stavby v kamenných roklinách a to z kusov drevnej guľatiny. Celkovo sa snažil otvárať všetky anjelské sféry prírodných šamanov. Za týmto účelom sme na jednom aj druhom okraji do lepiacich pások dali drobné kamienky a spustili zhora dole v štyroch pásoch.

Historický zasväcovateľ zo sektoru zemepisnej šírky a dĺžky (14,L). Južná Amerika. Vytváral na zasvätenia konštrukcie z malých desaťcentimetrových kúskov dreva navzájom pospájaných do geometrickej schémy. Bolo treba si otvoriť Silva vedomie kmitajúce, blikajúce a rezonujúce. Aktivovali sa anjelské sféry mikrosveta molekúl, atómov, jadier a častíc. Aj tú sú uložené špeciálne anjelské sféry. Za týmto účelom sme vytvorili špajdľovú konštrukciu.

Historický zasväcovateľ zo sektoru zemepisnej šírky a dĺžky (R,O). Antarktída. Bol stigmatický a budoval množstvo chrámov za účelom zasvätenia do rôznych anjelských sfér prírodných šamanov. Postavili sme na jednej aj druhej strane stola dve dvojmetrové palice a na ne sme z konárov vytvorili pravouhlé uholníky. Tieto sme umiestnili na tieto lieskové palice. Znovu za účelom otvorenia anjelských sfér.

V zásade Saša Pueblo zasväcovaným osobám v prírodnom vedomí šamanov, ktorý nevedia čítať, písať a premýšľať, vytáral nové centrum pre kultové stavby anjelského charakteru. Zároveň otváral klinický kontakt do sveta mŕtvych, ale iba ako turista, ktorý si fotí pamiatky. Teda do centra zasvätenia sa sťahovali fotografie spomienok mŕtvych šamanov, ktorí budovali hlavne anjelské sféry v zasväcovaných osobách. Tak isto sa do centra kultových stavieb pripájali info magmatické cez hormonálne žľazy. Zase ako foto magmatických zápisov o živote dotyčného šamana.

Zároveň sme v predstavách budovali ideálny chrám pre anjelov pierkových, meteoritických a trstinových. Zároveň sme posilňovali prepojenie biochemické na tuk tela a to s cieľom produkcie biochémie z tejto oblasti. Bližšie v Geriatrickej poradni. Celé zasvätenie prebiehalo veľmi hladko a rýchlo a tak sme pridali ešte zasvätenie od iných 9. zasväcovateľov. Tak isto zasväcované osoby si vhodným spôsobom dynamizovali predchádzajúce zasvätenia do anjelských sfér, magických rituálov, veštectva a podobne. Tiež do magmatických sfér.

Pridaj komentár