A 297 – Vrátiť vnútorné šťastie – 2005-01-25 21:48:58


Zaujimaju ma otazky duchovna ale i psychologie a sociologie. Dostala som sa do neprijemnej situacie. Vlastne sa ma zmocnil strach. A uz sa ma drzi asi 3 mesiace. Neviem sa z neho vymanit. Domnievam sa, ze je vysledkom stresu v ktorom som a ocitla. Mam viac stresovych udalosti v mojom zivote. Chcela by som naspat svoju vnutornu harmoniu. Predtym som bola nauveritelne spokojna a stastna osoba.

Saša Pueblo – Vrátiť vnútorné šťastie – 2005-01-25 21:50:03


Pri vešteckej prehliadke podvedomia som našiel všade v hĺbke duše prvky strachu. Boli vybudované už od tehotenstva vašej matky a pretrvávajú neustále. V súčasnosti prepukajú intenzívnejšie. Odporúčam užívať vhodné prípravky na stíšenie, prípadne začať so strachom bojovať vhodnými terapiami.

Zdravotný stav
Cez hormonálne žľazy idú drobné čierne čiary, čo naznačuje na potrebu preliečiť ich prírodnými prípravkami voľne dostupnými v lekárni.

Psychický stav
Aurický obal je uvoľnený a odpútaný od fyzického tela. Naznačuje to na určité psychické problémy.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má strach, že všetko pokazí a doničí.

Sexualita povahy
Je usadená v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok osoby, v ktorej vládne neistota a chaos.

Pred narodením
Matka bola počas tehotenstva podráždená a nekľudná. Mala veľa inej práce a preniesla na vás prvky nervozity a neistoty.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok strachu zo všetkého okolo.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Klasická schéma: muž, žena, starec, dieťa, 12 postáv a na konci postava osoby, ktorá si chce zámerne ubližovať. Deštruktívne sklony.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Všade tendencia zámerne si ubližovať a vyhľadávať situácie, ktoré by vám mohli ublížiť.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu planéta Venuša, ktorá vás vedie do nepríjemných životných situácií.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej pamäte. V snoch vládne strach a nepríjemné situácie. Nedokážete to dosnívať, všetko prechádza na dennú úroveň.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. V rode duševne chorá osoba, ktorá stratila dieťa. Neštandardné schopnosti na špiritistický spôsob.

Pôrod
Nechceli ste ísť na tento svet. Doslova vás prinútili opustiť lono matky a išli ste na tento svet silovo. Vytvorilo to vo vás pocit úteku.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na celkové sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: prevláda strach. Povrchová vzrušivosť: strach. Pohlavná vzrušivosť: neistota. Citová vzrušivosť: istota inej osoby.

Traumatické udalosti
Zvláštne je, že okolo vás sú špirály a tie naznačujú, že iným spôsobujete traumy. Niekto sa priblíži, vy postupne dostanete strach a odmietnete ho. Nevedia to ľudia okolo vás pochopiť.

Duchovná úroveň
Mali by ste sa zamyslieť nad etikou a morálkou.

Saša Pueblo

Pridaj komentár