A 295 – Psychóza, úzkosť, strach – 2005-01-25 19:02:40


Prekonal som veľkú psychózu, ktorá bola vyústením dlhodobého stresu a fyzickej záťaže. Myslím však, že k tomu prispelo aj to, že som dosť pil a pri tom som fajčil marihuanu. Som kvôli tomu čiastočný invalid, ale postupne sa mi celkom podarilo zaradiť sa do normálneho života. Vraj budem doživotne brať lieky proti úzkosti a strachu, ktoré ma dosť často prepadávajú.

Saša Pueblo – Psychóza, úzkosť, strach – 2005-01-25 19:03:26


Vo vašom podvedomí je všetko spojené so sexualitou a problematikou sexuality. Svet erotična sa stal úletom z reality. Bolo by vhodné zvládnuť vlastné erotické ego, napríklad vzdelaním sa v oblasti sexuológie. Tiež chuť a ochota žiť v realite je vhodná terapia.

Zdravotný stav
Tenká čiara ide cez oblasť prostaty. Venujte tejto oblasti pozornosť. Preliečte klasickými liekmi na prostatu.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený a je mimo tela. Naznačuje to na psychické problémy. V hĺbke duše majú sexuálnu podstatu.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má samé sexuálne predstavy. Milovanie s anjelmi. Umelecké sklony.

Sexualita povahy
Je posunutá na povrch kože, čo vždy spôsobuje psychické problémy. Charakterizuje to obrázok pocitu sexuálnych bytostí okolo seba.

Pred narodením
Matkina hlboká vnútorná sexualita. Často odmietanie dieťaťa, potom pocity viny a následne pocity idúce nad rámec materskej lásky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine. Charakterizuje to detskú sexualitu. Ide o obrázok chlapca zameraného na svoje mužské sexuálne prejavy. Sexuálna žiadostivosť.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Nachádzam tu grécke sochy a na konci postavu milujúcej sa dvojice. Teda podvedomie, ktoré je typické pre grécku kultúru. Tá je a bola založená na sexualite. V živote hľadá sexuálne, niečo zaujímavé a krásne.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade predstavy ľudí v Adamovom rúchu. Problémová sexualita.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Nachádza sa tu postava ženy, ktorá negatívne pôsobí na váš život. Ide o negatívny princíp Venuše. Strháva vás do psychických problémov.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej pamäte. V snoch vediete normálny život. V reálnom živote psychické problémy. Domiešaná psychika. Treba zmeniť prístup k snom a dosiahnuť zmenu postoja.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Je tu vplyv osoby, ktorá mala deštruktívne sklony spôsobovala ľuďom problémy. Mala na svedomí utrpenie a smrť viacerých ľudí.

Pôrod
Na astrálnej alebo osudovej rovine prítomnosť deštruktívnych síl, ktoré zasiahli negatívne do vašej psychiky. Cítiť negatívny vplyv otca a jeho deštruktívny svet.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na celkové sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na ženy s nadváhou. Povrchová vzrušivosť: na kypré ženské tvary a úletovú sexualitu. Pohlavná vzrušivosť: je nejasná. Citová vzrušivosť: ako zabudnúť na reálny svet.

Traumatické udalosti
Spôsobuje vám traumu všetko z bežného sveta.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Joga osud
Dotyčný je so svojím životom spokojný a nemieni nič zmeniť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár