Pokračujem v chudnutí a liečbe choroby zvanej obezita. Usilujem sa túto chorobu zlikvidovať dlhodobo trvajúcou diétou, pohybom a preliečovaním rôznych systémov tela.
Naďalej už skoro 9 mesiacov neúnavne bojujem s obezitou. Možno sa vám bude zdať, že chudnem akosi pridlho. Nemožno to nazvať chudnutie, ale vyliečenie sa z choroby obezity.

Za týchto 9 mesiacov som schudol asi 4 kilogramy čistého tuku. Ďalej som aktívnym posilňovaním likvidoval tuky v skrytej forme a to výmenou svalov za tuk. Dnes sa už pod menšou vrstvou tuku začínajú rysovať svaly. Na obvode pása som si musel robiť nové dierky a celkovo sa pás zmenšil o 12 centimetrov.

Jednak to bolo chudnutím a jednak posilňovaním svalov. K tomu prispela aj zmena držania tela, kde sa mi podarilo vypučané brucho vtiahnuť dnu a hruď dostať do inej pozície. Počas týchto 9 mesiacov som niekoľkokrát pribral na pôvodných 128 kilogramov. Pokiaľ prišlo k nárastu kilogramov, nasledovali rôzne druhy diét a terapií. Vždy sa mi po niekoľkých dňoch podarilo váhu dostať pod túto hodnotu. Konečne som sa začal každé ráno vážiť a dnes sa už usilujem o to, aby som neprekročil váhu 125 kilogramov. Pokiaľ sa priblíži k tejto hodnote, tak nastupujú rôzne formy držania diéty. V prvom rade som si stanovil, aby váha a množstvo tuku nestúpalo a vytvoril si trvalý návyk na to, že tukové zložky a choroba zvaná obžerstvo a obezita postupne ustupovala. V liečbe obezity takýmto spôsobom mienim pokračovať až 3 roky, kým si organizmus nevytvorí nový stereotyp.

Tak isto som sa postupne naučil vnímať kilokalórie toho, čo jem a snažím sa jesť to, čo zodpovedá potrebnej dávke potravy a to tak, aby prišlo k úbytku tuku priamo alebo rastom svalov pomocou posilňovania. Dokázal som sa 4 krát do týždňa premôcť a ísť cvičiť s činkami do posilňovne. Tak isto v tomto trende budem pokračovať. Už som prestal dvíhať ťažké činky a zameral som sa na stredne váhy a veľké množstvo opakovaní. Teda pri chudnutí vznikol ďalší efekt a to dobrá svalová kondícia, čo tiež nie je na zahodenie. Naposledy som musel riešiť problém nekontrolovateľného hladu po príchode z posilňovne. Po príchode som nedokázal prestať jesť a plne sa zasýtiť. Skúšal som sa hypnotizovať, jesť jedno jedlo, ale nič nezaberalo. Preto som sa to rozhodol riešiť pomocou biochémie.

Spomenul som si intuitívne na rôzne druhy nápojov ako Redbul, Extáza, Semtex, Kamikadze a rôzne iné. Najlepšie zabral nápoj Redbul s určitým množstvom alkoholu, aj keď to výrobcovia neodporúčajú. Tento výrobok obsahuje taurín a čistý kofeín. Prišiel som z posilňovne a vypil som Redbul s ľadom a malým množstvom alkoholu. Sám som bol prekvapený nechuťou na jedlo a silnou vitalitou niečo robiť a byť činorodý. Inokedy sa mi po príchode z posilňovne nič nechcelo a musel som si ísť od únavy ľahnúť a spať. Po použití Redbulu nebolo na spánok ani pomyslenie a tiež opadla chuť pojesť všetko, čo je v chladničke.

Pridaj komentár