Zoznámila som sa s mužom, ktorý sa mi veľmi páči. Čo sa však skrýva pod povrchom?

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na priateľovu psychiku. Musím skonštatovať, že má kmitajúcu psychiku ako po kurze Silvovky. Tiež má jedinečne vyvinutú psychiku, ktorá má základ v šedej kôre veľkého mozgu. No vo vnútri driemu deštruktívne sily, ktoré sa môžu vymknúť spod kontroly. Treba strážiť psychickú stabilitu.

Zdravotný stav
Je dobrý, zvláštne kmitajúce bioenergie ako po kurzoch Silva metódy. Knižky o Silvovke nie sú mu cudzie.

Psychický stav
Aurický obal je silne ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilná.

Povaha
Má vyššie formy vedomia. Bioenergetický vzruch je na povrchu šedej kôry veľkého mozgu. Značne psychicky vyvinutý jedinec. Najsilnejšie je energeticky rozvinutá šedá kôra predného mozgu. Ide o presunutú psychopatickú povahu z hlasiviek v hrdle. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý dokonale vníma, ako sa dostať k úspechu a ako dosiahnuť to, čo potrebuje. Žije akoby s dvomi životmi. Jeden ako zodpovedný šéf a druhý ako hulvát a ženský násilník. Určite si dopraje. Ráno nová maska.

Sexualita povahy
Je umiestnená v prednom mozgu a to v šedej kôre. Charakterizuje to obrázok pozícií a polôh ženského tela. Vie oceniť erotickú polohu.

Pred narodením
Matka štúdium, prehnaná aktivita, vitalita. Nemala čas na vnútorný kontakt. Konzumoval vedu a nie lásku k matke. Potom nikdy nemala čas. Určitý druh autistu, uzatvorený do seba.

Sexuálne centrum
Je v hlave a charakterizuje určité ambície. Hodí sa obrázok človeka, ktorý vie, čo chce, dokáže to zorganizovať, má talent, pracovitosť, vlastnú fantáziu.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Silné obrazy postáv s náboženskými artefaktmi. Na konci postava kazateľa a teológa. Despotizmus.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Chuť ničiť ženy a sám sa stať ženou. Vnútorný silne utajovaný rozpor.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Babylonská veža a astrologické značky. Do budúcnosti ako keby išiel z cesty úspešnosti na cestu neúspešnosti. Môže sa mu pohoršiť psychicky, pokiaľ sa nebude držať na uzde a nechá rozbehnúť svoju zvláštnu psychiku. Varovanie neúspechu v budúcnosti.

Snová astrológia
Skúmam snové vedomie. Všade sexuálne násilie a deštrukcia žien.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na súčasný život. Lekár patológ a psychický čudák. Skončil na psychiatrii. Silný rizikový vplyv.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv najbližších na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na ženské telo. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na seba a túžba stať sa ženou. Citová vzrušivosť: na ženu v sebe. V hĺbke je riziko, že začne ženy ničiť a devastovať, aby sa stal ženou.

Traumatické udalosti
Krásne ženy a kontrola, aby ich neničil.

Duchovný úroveň
Má dobre vyvinutú morálku a etiku.

Silva vedomie
Má kmitajúce bioenergie ako v Silvovke.

Pridaj komentár