A 163 – Tŕpnutie ruky – 2004-07-20 19:41:32


Trpne mi lava ruka, konkretne malicek, kde je trpnutie najsilnejsie az po prostrednik, kde je najslabsie. Ostatne dva prsty su v poriadku, ale boli ma cela ruka. toto strpnutie mam asi uz druhy den a neustupuje. Je jedno ci sa zobudim v noci, alebo je to cez den. Predtym som si vsimla,, ze mam slabsiu pravu ruku ako bola pred tym. to znamena, ze nieco v nej drzim, myslim si, ze pevne, ale ono mi to z nej vypadne. je jedno, ci je to lahka vec – pero, alebo tazsia-rychlovarna kanvica. To sa mi stava asi tak 1-2x za mesiac behom poslednych 6 mesiacov.

Saša Pueblo – Tŕpnutie ruky – 2004-07-20 19:58:53


Postavička diagnostika: keď nakreslím postavičku a myslím na vás, tak sa na objavujú čierne krúžky na postavičke v mieche, na šedej kôre veľkého mozgu, v oblasti uší a vo svalstve, čo by mohlo naznačovať na chorobu miechy alebo sklerozu multiplex v ranom štádiu.
Reiki diagnostika: predstavil som si vás vo svojom fyzickom tele a prechádzal som túto predstavu bioenergiami. Nedokázal som prejsť cez niektoré miesta v šedej kôre veľkého mozgu. Tak isto cez miechu a bolesti a tlak som cítil vo vašich svaloch.
Diagnostika kyvadlom: predstavil som si vás ako figúrku a kyvadlo v mojej ruke stálo pri veľkom mozgu, mieche a svaloch. Ostatné časti tela som obkreslil dobre. Kde kyvadlo nekreslí, tam je zdravotný problém.
Diagnostika Silva: predstavil som si vaše orgány a všade vládne chaos a neporiadok. Chýba kontrola nad dianím v organizme, údržba a obnova viazne, na viacerých miestach, hlavne v mozgu, deštruktívne čaty.
Diagnostika automatickou kresbou: nakreslím si vašu postavičku, zoberiem ceruzku a kde je zdravotný problém, kreslím automaticky hrubé čiary. Hrubé čiary: mozog, chrbtica, svaly.
Diagnostika rezonanciami: príliš tichá rezonancia v mozgu, šedej kôre a chrbtici. V chrbtici je určitý úsek v poriadku, kúsok je tichý a ďalší zase v poriadku. Takto sa to strieda. Ticho je vo svaloch, slabá reakcia nervových zakončení.
Diagnostika dvojníkom: vytvoril som si z bioenergií panáčika a poslal do vášho tela. Nachádza mŕtve alebo poškodené bunky v šedej kôre veľkého mozgu, v mieche. Vo svaloch pasívne nervové platničky.
Diagnostika totemovým zvieraťom: vytvoril som si maketu zvieraťa a to z vás vytrháva nervový systém a olizuje svaly, žuje šedú kôru mozgovú.
Vyživovacia diagnostika: vaše orgány a svaly sú zle vyživované. Prísun živín je obmedzený. Orgány a svaly hladujú. Zlé trávenie.
Diagnostika prvkov: máte prepad sodíka v krvi. Ostatné v poriadku.
Diagnostika aurického vyžarovania: predstavujem si váš energetický obal a ceruzka kreslí krížiky v chorom mieste: drobné krížiky v mozgu, mieche a vo svaloch. Najväčší kríž je váš žalúdok. Zlé trávenie a výživa tela.
Diagnostika hormónov: vykazuje nestabilné hormonálne pomery. Niektoré hormóny sa tvoria slabšie. Preliečiť hormonálnu činnosť. Nechať lekársky vyšetriť.
Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.