Nájdete si tu príspevok o problematike potných žliaz a vytvárania prízraku totemového zvieraťa, ktoré sa môže za určitých okolností objaviť vedľa vás. Ide o techniku súvisiacu s potnými žľazami celého tela.

Pri nácviku Šamanskej školy som sa usilovať pochopiť cvičenia na vyvolanie stavu príchodu totemového zvieraťa. Skúsil som na diaľku veštecky preveriť ľudí, ktorí takýmito schopnosťami disponujú. Tak isto som si preveroval informačné polia osôb, ktoré boli v tejto oblasti ezoteriky výnimočné. U všetkých som zistil, že nejakým spôsobom mali choré alebo poškodené potné žľazy. Začal som si osobne skúšať sugeratívnou technikou zablokovať činnosť žliaz na určitej časti tela. Zároveň som do danej časti na povrchu tela pôsobil aj bioenergeticky. Keď som si navodil stav blokácie potných žliaz bioenergeticky a sugeratívne nastal okamih, keď sa pri mne objavil biely vlk. Tento prišiel k mojim nohám a ľahol si predo mňa a strážil ma, prípadne ma viedol určitým smerom a označil mi jedného človeka, ktorý sa usiluje znepríjemňovať mi život. Teda určitý veštecký výkon a označenie dotyčnej osoby.

Takýmto spôsobom sa dá zobudiť akékoľvek totemové zviera. Pri každom druhu totemového zvieraťa si treba v inej časti tela zablokovať sugeratívne na čas činnosť potných žliaz. V sugerácii nejde o úplné odstavenie potných žliaz, ale iba utlmenie činnosti. Celkovo zaujímavá šamanská technika.

Pridaj komentár