Techno škola

Čím sa zaoberá táto škola?
Táto škola sa zaoberá využitím technických pomôcok počas nočného spánku. Základom takéhoto druhu meditácií je časový spínač, ktorý bez ľudského zásahu zapína a vypína rôzne technické zariadenia.

Načo je dobre meditovať v noci?
Niektorí meditujúci nemajú na meditáciu dostatok času počas dňa. Zvyčajne majú iné povinnosti a tak noc môže slúžiť na meditáciu. Iným dôležitým dôvodom je aj vysoká účinnosť takýchto meditácií, pretože sa robia v spánkovom stave a tento sa podobá na hlboké hypnotické stavy, ktoré za normálnych okolností pri meditácii nedosiahnete. Nezanedbateľná je skutočnosť, že nemusíte nič robiť, dokonca pri nočných meditáciách je to nežiadúce. Navyše v ezoterike je silná konkurencia, ktorá vás núti byť stále lepší. Nočné meditácie môžu a vytvárajú náskok pred konkurenciou.

Aké riziká skrývajú nočné meditácie?
Keď postupujete rozumne, nenáhlite sa, necháte si po nočných meditáciách čas, aby si organizmus zvykol na vzniknuté zmeny, tak je všetko v poriadku. Týchto meditácií sa zúčastnilo aktívne 12 meditujúcich. Keď prekonali prvé obavy a zvykli si na nočné meditácie, tak sa často hádali, kto technické zariadenia dostane.

Čo sa deje pri nočných meditáciách v ľudskom organizme?
Človek prechádza rôznymi fázami spánku. Jednotlivé fázy možno prirovnať k rôznym druhom hypnotického stavu, ktorý navodzujú hypnotizéri. Napriek tomu, že spíte, sú zmysly schopné vnímať podnety z technických zariadení, omnoho menej sa bránia voči takýmto zásahom. Dôležitú rolu tu zohráva aj nočná regeneračná chémia a v ľudskom organizme. Podnety zo zariadení preniknú do organizmu a vyvolávajú efektívne a trváce zmeny.

Dajú sa vaše technické zariadenia využiť na liečivé účely?
Technické zariadenia sú postavené na základe už existujúcich zariadení v zdravotníctve a ich výsledkov. Odmietli sme také druhy, pri ktorých by mohlo prísť k poškodeniu zdravia. V prvej fáze technické zariadenia nepriamo preverujú hlavne stav nervových buniek, dráh a zakončení. V druhej fáze spevňujú fungovanie nervstva ako takého. Niektoré zariadenia pôsobia aj na psychické pochody v ľudskom tele. Nikomu sa po použití zariadení nezhoršil zdravotný ani psychický stav. Jednoznačná väčšina pociťovala stabilizáciu zdravia.

Aké denné meditácie naväzujú na nočné meditácie?
Je vhodné pravidelne sa vracať počas mesiaca k spomienkam na nočné meditácie a opakovaním cez spomienky precvičiť dosiahnuté efekty. Asi polročnou kontrolou, ktorú prevádzame, sme nezistili stratu dosiahnutých zmien v organizme.

Pridaj komentár