A 341 – Strácam samu seba – 2005-03-09 20:13:57


Praca v sukromnej firme ma velmi zamestnava. Musela som sa uplne preorientovat na novu odbornost a ked som predtym bola skor v riadiacich funkciach – v tejto sa musim absolutne podriadovat majitelom. Stracam samu seba, zacinam mat zo seba komplexy menejcennosti – nielen ako pracovnicky, ale aj zeny, …Nemam kontakt s okolim – stratila som vsetky priatelky – pretoze na ne jednoducho nemam cas a ked aj nejaky mam, jednoducho spim a odpocivam.

Saša Pueblo – Strácam samu seba – 2005-03-09 20:14:44


 

Na vašu žiadosť som začal skúmať vešteckými technikami vaše hlboké podvedomie, ku ktorému bežní ľudia nemajú prístup. Osudové pre vás boli výchovné metódy vašich najbližších. Tiež ste nežili v súlade so svojím podvedomím a to vám nikdy nepomohlo. Treba sa venovať zdraviu. Tiež by ste mali začať prehodnocovať svoje postoje k náboženskej problematike. Práve táto oblasť je kľúčom fyzickému zdraviu a šťastiu.

Zdravotný stav
Na zdravotný stav sa pozriem osobitne a to hlavne na podbrušie a imunitu. Požiadajte ma o zdravotný profil, pokiaľ máte záujem.

Psychický stav
Aurický obal je tesne pri fyzickom tele. Hovorí o stabilnej psychike. No bývajú obdobia, keď to uteká do nebezpečnejších oblastí. Dokážete sa zmobilizovať a vrátiť do stability. No nie úplne vyriešiť.

Povaha
Ste silná hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dbá a presadzuje svoje ja. Vaše ja je prioritou. Hysterické povahy myslia hlavne na seba a okolie ich až tak nezaujíma. Život vás neuspokojil.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa má rada.

Pred narodením
Ešte pred narodením vám matka venoval až prehnanú pozornosť a to trvalo aj v detstve. Takéto správanie matky vedie často k samoľúbosti dieťaťa a k prílišnému zdôrazňovaniu seba a svojho ja. Máte neštandardne silné ego. Viem to dobre pochopiť, aj mňa moja babka zbožňovala. No príliš veľa ega škodí.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok príliš hrdej osoby zameranej na vlastnú kariéru a úspech. Teda rovno do neba. To mi je osobne veľmi blízke, no naučil som sa odviesť tvrdú robotu a obrnil som sa trpezlivosťou.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Nachádzam tu náboženské schémy, postavy ľudí s náboženskými predmetmi. Na konci postava kňaza vzdelanca. Typické vedomie pre teológov alebo pre teologické poslanie. Pokiaľ ste sa venovali náboženstvu a teológii, tak ste žili v súlade so svojím podvedomím. Pokiaľ nie, tak vám podvedomie podkopávalo nohy.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Postava ženy, ktorá si cestu životom razila ako sa dalo aj za cenu zdravia. Netrpezlivosť, nekľud.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Neuróny tu vytvárajú schémy Babylonskej veže. Naznačuje to na silnú vnútornú deštrukciu, ktorá zostáva vo vnútri a ničí zdravie a šťastný osud. Ďalej je tu astrologická schéma postavy muža so zvieratami, tento symbol charakterizuje silné liečiteľské schopnosti, ktoré neboli objavené a zostali negatívne pôsobiť na vašu psychiku.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov a spánku. Celkovo sa sny venujú náboženskej problematike a charizmatickým liečbam. Nerealizované podvedomie sa presunulo do snov. Ničí vaše zdravie a šťastný osud. Treba dostať náboženstvo do vonkajšieho života a uvoľniť sny na liečbu a terapiu. Nebezpečné tendencie.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Významná postava učiteľa na šľachtickom dvore. Vážená osoba, ktorá bola nepochopená na svoju dobu. Psychické a zdravotné problémy tu tiež boli.

Pôrod
Nádhera, všade šťastie a veselosť, vy nemusíte nič. Všetko pôjde ako po masle. Neschopnosť húževnato pracovať a dôsledne postupovať. Zlé znášanie neúspechu a vonkajšieho tlaku okolia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie city. Celková vzrušivosť: chcete byť dieťatko, o ktoré sa niekto neustále stará. Povrchová vzrušivosť: malé dievčatko, o ktoré sa starajú a ono nemusí nič. Pohlavná vzrušivosť: rozkolísaná. Citová vzrušivosť: keď vás majú všetci radi a starajú sa o vás. Príliš problémové podvedomie na vytvorenie hlbších partnerských vzťahov. Zase zlý vplyv rodičov. Máme ako správni hysterici už aj vinníka.

Traumatické udalosti
Všetci vo vašom okolí cítili, že z vás vyžaruje niečo náboženské. Akosi im to robilo v živote nepríjemnosti. Nesprávna voľba partnera.

Duchovná úroveň
Mali by ste zachraňovať, čo sa dá a terapiami stabilizovať zdravie a psychiku.

Saša Pueblo

Pridaj komentár