Uz dlhsiu dobu trpim prilisnou precitlivelostou na kritiku, zle znasam stresove situacie, mavam dni ked nemozem zaspat kvoli problemom v praci. Pred dvoma rokmi sa moj psychicky stav velmi zhorsil, nakolko som nezvladala vztahy na pracovisku. Nakoniec sa to prenieslo aj do mojho rodinneho zivota. Prestala som mat zaujem o rodinu a jej kazdodenne problemy. Vytratil sa u mna aj zaujem o priatelov (predtym som bola velmi spolocenska) a taktiez aj o radosti zivota. Psychicky som sa zrutila, v priebehu 3 mesiacov som schudla 10 kg a 3 mesiace som bola PN. V tom case som absolvovala aj psychiatricke vysetrenie a navstevy u psychologa. Bola by som velmi rada, keby ste mi mohli pomoct.

Vešteckými metódami som sa pozrel na váš psychický stav. Vo vašom podvedomí, ktoré je silne šamanské a prírodné, vznikol konflikt. Jednoducho sa to vo vás zobudilo a odmieta sa vám to podriadiť. Je to konflikt vašich túžob a vašej výchovy. Máte jedinú šancu a to spoznať svoje podvedomie a žiť ináč. Treba si všetko zvážiť. Môžete si dať spraviť prírodný náboženský profil, ktorý vám napovie o činnosti neurónov. Tak isto si dajte vypracovať zdravotný profil. Váš vnútorný konflikt sa odráža v zhoršujúcom sa zdravotnom stave. Je čas žiť inak.

Zdravotný stav
Nemôžem konštatovať, že máte dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je len mierne vyosený a nemožno hovoriť o zlom psychickom stave.

Povaha
Ste silná hysterická povaha bioenergeticky usadená nervovým vzruchom v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok nekľudnej, neistej a čudne reagujúcej osoby.

Pred narodením
Takéto stavy sa ťahajú od tehotenstva matky, sprevádzajú vás celý život, len teraz nabrali určitú dynamiku.

Sexualita povahy
Je indického charakteru a sexuálna bioenergia nateká na povrch kože, čo môže vyvolávať zvláštne psychické stavy.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a vyznačuje sa určitými životnými postojmi ako je menšia zodpovednosť a určitá hravosť. Charakterizuje to obrázok nestability a problémového vnútorného sveta.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Vnímam tu obrázky zvierat a na konci archetyp ženy šamanky. Pokiaľ v živote robíte niečo s prírodou, zvieratami, tak šťastný osud.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Je tu možnosť vnímať konfrontáciu medzi svetom prírody a svetom civilizácie. Odklon od prírody.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu postava šamana so zvieratníkom. Astrologická schéma naznačuje, že vaše podvedomie už nemá záujem žiť v civilizácii a dôsledne si stojí na svojom – svet prírody a šamanizmu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snové pochody. V snoch všetko, čo sa týka civilizácie, padá na vás a ničí vás to. Silný súboj vašich túžob a podvedomia.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na terajší život. Silné tendencie predkov, ktorí žili v súlade s prírodou.

Pôrod
Pri pôrode samé šamanské duše a potreba podriadiť sa silám podvedomia a žiť ináč.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vášho okolia v ranom detstve na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na svet zvierat a prírodu. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: strach. Citová vzrušivosť: na ezoteriku. Podvedomie je mierne problémové a menej štandardné.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje všetko civilizačné.

Duchovná úroveň
Morálne a etické zásady vám majú čo povedať.

Joga osud
Odporúčam vám, aby ste sa podriadili svojmu hlbokému podvedomiu a venovali sa prírode, šamanizmu a ezoterike. Pokiaľ tak nespravíte, možné neustále problémy.

Zvieracie vedomie
Vo vašej psychike sa zobudilo zvieracie vedomie, ktoré treba spoznať a ovládnuť.

Pridaj komentár