A 282 – Štítna žľaza a hormóny – 2005-01-08 18:43:40


Mám problém s hormónmy a zlé výsledky štitnej žlazy. Citim sa zle, búši mi srdce, vysycha mi v ústach, hlava ma casto pobolieva, potim sa, nemozem zaspat, som nervozna, občas mi býva na vracanie. Rada by som vyskúšala aj nieco ine ako tabletky a hlavne si chcela sama sebe pomoct, ak sa to da.

Saša Pueblo – Štítna žľaza a hormóny – 2005-01-08 18:44:35


Urobili ste správne, keď ste ma požiadali o diagnostikovanie. Zdá sa, že vaše zdravotné problémy majú vážnejší podtón. Je rozumné, aby ste sa o svoj zdravotný stav začali zaujímať intenzívnejšie ako doteraz. Navrhujem vám vypracovať aj náboženský profil aktivity neurónov a psychický profil.

Diagnostika Silva objekty: hrubý štvorec sa objavil v oblasti štítnej žľazy.

Diagnostika reiki bioenergií: v organizme sa tvorí málo nervového vzruchu a málo bioenergie. Ste energeticky podhodnotená. Bolo by vhodné venovať sa reiki cvičeniam, urobiť si reiki kurz.

Diagnostika kyvadlom: nechce obkresľovať nielen štítnu žľazu, ale všetky hormonálne žľazy. Bolo by vhodné preliečiť celú hormonálnu sústavu. Tiež kyvadlo nechce obkresľovať pečeň a žalúdok.

Diagnostika Silva údržba: v organizme nebeží údržba ani oprava. Vo vnútri to vyzerá ako na smetisku. Treba prinútiť organizmus, aby zmenil prístup.

Diagnostika automatickou kresbou: hrubá čiara ide cez štítnu žľazu a drobné čiary cez ostatné hormonálne žľazy. Určitá chorobnosť a disharmónia.

Diagnostika rezonanciami: poukazuje na pasivitu nervových zakončení v koži.

Diagnostika echolokačná: sústreďuje sa na štítnu žľazu a rizikovosť v tejto oblasti. Možné ďalšie problémy. Treba sa jej aktívne venovať.

Diagnostika astrálna: znovu štítna žľaza, nedobré aktivity v tejto oblasti.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vytrháva štítnu žľazu a zahrabáva ju, zároveň ho štítna žľaza otrávila. Totemové zviera na vás šteká a trvá na psychoterapiách.

Diagnostika vnútorným hlasom: naznačuje, že je potrebné venovať sa psychike a nájsť spoločné väzby medzi štítnou žľazou a psychickým stavom.

Diagnostika vyživovacích pomerov: slabé vyživovanie štítnej žľazy.

Diagnostika aurického vyžarovania: veľký čierny kríž sa objavuje na štítnej žľaze a drobné krížiky na hormonálnych žľazách.

Diagnostika najhoršieho miesta: prekvapivo označuje hypofýzu.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: pokiaľ máte možnosť, dajte si opäť všetkými možnými spôsobmi vyšetriť štítnu žľazu a celú hormonálnu sústavu a zmeniť lieky. Taký mám pocit.

Diagnostika autopilota: celkovo všetky oblasti neurónov odmietajú uzdraviť štítnu žľazu. Vhodné terapie.

Diagnostika imunitná: robím diagnostiku pomocou tarotovej karty madony s dieťaťom. Pri vás sa zjavuje asi 30 takýchto obrázkov. Naznačuje na zlú imunitnú situáciu a väčšie množstvo neštandardných buniek ako zvyčajne. Vhodnosť preventívnej liečby imunitného systému.

Diagnostika hormonálna: poukazuje na silné kolísanie hormonálnej činnosti všetkých žliaz. Treba liečiť.

Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa pri vás madona s dieťaťom. Teda základným problémom je imunitná situácia.

Diagnostika náboženstva: všade čierne obrazce. Poukazuje na nesprávnu činnosť neurónov v organizme a nesprávne postoje k náboženstvu.

Diagnostika psyché: aurický obal je silne vyosený mimo fyzické telo. Naznačuje to na psychické problémy.

Diagnostika prútkarská: poukazuje na riziká v oblasti imunitného systému: lymfatické riečište, lymfatické uzliny, slezina, mandle, kostná dreň, slepé črevo.

Diagnostika špiritistická: poukazuje na zdravotné problémy úzko súvisiace s nervovým systémom v mozgu. Naznačuje na poškodenie nervových zakončení v mozgu.

Diagnostika feromónová: zlá činnosť slinných žliaz, nesprávne spracovaná potrava a nedostatok vhodných látok pre činnosť imunitného systému.

Saša Pueblo

Pridaj komentár