Robím masáže, reflexnú terapiu, liečenie. Dosť ma to niekedy vyčerpáva. V meditáciách som začiatočníčka a vôbec som ešte neskúšala meditovať, ale rada by som.

Vešteckými technikami som nahliadol do vášho podvedomia. Našiel som stav typický pre ľudí, ktorí sa zaoberajú masérstvom. Poškodené a utrápené svaly. Prednosť dostalo fyzické pred duchovným. Skúste nájsť kompromis.

Zdravotný stav
Nachádzam veľa poškodených miest vo svaloch. Sú to trvale poškodené oblasti. Bioenergetické vyžarovanie je dobré. Zdravotný stav je inak dobrý. Nenašiel som nič vážnejšie. Vo svaloch je príliš ticho a pasivita. Vyživovacie pomery sú slabé. Klasické problémy masérky, zlá výživa svalov, prepracovanosť a poškodenie. Svaly potrebujú masáže, relax, výživu – sójový lecitín, keratín, proteínovú výživu. Odporúčal by som, aby ste k svojim svalom zmenili prístup.

Povaha
Ste schizofrenická povaha uložená v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je vždy niekým iným, chýba silné ego.

Psychický stav
Psychika je prehnane silná, treba trochu uvoľniť fantáziu, relaxovať. Užívať lieky na pohodu a kľud.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a charakterizuje to psychika príliš tvrdohlavej osoby. Zaťalo sa dieťa a nepustí svoju hračku. Robí si po svojom a nikoho nepočúva. Keď si robíte, čo chcete, ste šťastná.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Postavičky žien, ktoré sa starajú o iných ľudí. Na konci veľká matka, ktorá má rada tých, ktorých vyliečila alebo im pomohla. Žijete v súlade s podvedomím.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Vnímam obrazy, ako pociťujete bolesti vo svaloch, ale nechcete si to pripustiť. To nie je rozumný postoj. Zbytočne si narobíte do staršieho veku nepríjemnosti. Zmeňte postoj k vlastným svalom.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Naznačuje na určité budúce udalosti. Je tam postava matky Bohorodičky a okolo v kruhu množstvo malých detí. Ako keby vaše okolie ujedalo z vášho fyzického zdravia a úplne odobralo od vás šťastný osud. Rozdávate viac ako môžete, na svoj vlastný úkor.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. Aj tu príliš zo seba rozdávate. Ľudia to radi zneužívajú.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode veľa deštruktívnych vplyvov, ktorým ste sa rozhodli odolávať a nedovoliť, aby sa rozvinuli.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na choré telá iných. Liečiteľstvo. Povrchová vzrušivosť: na choré miesta na ľudskom tele. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: starostlivosť o iných.

Duchovná úroveň
Ste až príliš morálne etická a zbytočne to preháňate. Nezaškodilo by, keby ste svoju dobrotu kontrolovali.

Hviezdy, osud
Iba vtedy, keď si nájdete aktívnejšiu cestu k náboženstvu a duchovnu. Spojiť fyzické a duchovné.

Pridaj komentár