Ľudský spánok. Zvierací spánok. Ezoterický spánok. Rozprávanie zo sna. Pohyby v spánku. Sexuálne prejavy v spánku. Spôsob spania. Ako spať trvalo aj počas dňa. Transcendentálna ezoterika snov. Snová pamäť. Stredný mozog a jeho prepnutie do spánku. Programovanie do spánku. Snový dotazník.

Ezoterik ako spiaci prorok.
Ide o jedinečný proces zmeny ľudského spánku na zvierací spánok. Je to vedomé rozhodnutie ezoterika spávať ako zviera a nie ako klasický človek. Zvierací spánok je vhodnejší pre človeka, ktorý je extrémne pohltený prácou a nemá dostatok času na spánok. Väčšina ľudí sa usiluje spať ľudským spánkom a robia všetko, aby ich spánok bol kľudný. Celkovo chcú rýchlo zaspať, nepamätať si nič, čo sa v noci dialo. Spať dlho a vstať relatívne rýchlo a mať skvelý pocit. Tohto všetkého sa ezoterik vzdáva a začne pracovať na tom, aby pozmenil ľudský spánok na spánok zvierací, alebo spánok prírodného, príp. pravekého človeka. Upozorňujem každého, že takáto zmena spánkového režimu môže poškodiť trvalo a plne psychiku človeka. Zmenu by mal robiť človek, ktorý má kvalitný ľudský spánok a zmenu na zvierací spánok realizuje postupne aj 10 rokov. Znovu upozorňujem, že každý si spánok modifikuje na vlastnú zodpovednosť. Takéto zmeny spánku sú riskantné a skrývajú v sebe radu rizík.

Zmena ľudského spánku na zvierací.
V prvom rade sa musia postupne zmeniť podmienky spánku. Začínate postupne a to výmenou podložky, na ktorej spávate, za tvrdšiu a postupne tenšiu a užšiu. To môže trvať aj niekoľko rokov. Nakoniec skončíte spať na 2 cm hrubom molitane, pod ktorým je iba koberec. Medzitým začnete, či je zima, alebo leto spávať postupne viac obnažený, až nakoniec spávate úplne holý. Dokonca sa trvalo znižuje teplota vzduchu a v noci sa iba temperuje na nízku teplotu, aby nebolo v miestnosti mínus. K narušeniu spánku použijete buď budík, ktorý vás bude budiť v určitých intervaloch hodinu alebo dve, prípadne časový spínač a nejaký druh hudby. Všetko vedie k tomu, aby ste v noci neprechádzali hlbšími fázami spánku. Teda budete sa častejšie prebúdzať a narušovať hlbšiu úroveň spánku, ktorá je typická pre ľudský spánok. To bude mať určité následky a to, že nebudete poriadne vyspaný a cez deň sa budete musieť naučiť odolávať spánku. Prípadne si zdriemnete posediačky. Najprv so zatvorenými očami, neskoršie s otvorenými očami. Cieľom tohto vedomého narušenia spánku je ovládnuť proces v strednom mozgu, ktorý je strede hlavy a má veľkosť asi ako orech. Keď idete spať, tak sa mení režim činnosti neurónov a z denného režimu prejdú do nočného režimu, človek zaspí. V zásade stratíte vedomie a neviete, čo sa okolo vás deje. Pri zvieracom spánku zviera neprepne všetky neuróny do stavu spánku, ale iba určitú časť. Zvieratá majú neustále stav spánku aj bdenia. Teda nikdy nie sú úplne hore ani úplne nespia ako človek. Iba keď je nebezpečenstvo, tak sa naplno preberajú a iba pri totálnom vyčerpaní strácajú vedomie a idú po hlbokého spánku. Ezoterik túži po tom, aby sa naučil spávať ako zviera. Viem, že je to čudné, ale život ezoterika je celý čudný a neštandardný. Normálne sa človek snaží napraviť poruchy spánku a v žiadnom prípade nespať ako zviera. Túžba spať ľudsky je prirodzená. Túžba ezoterika je spať ako zviera a už nikdy viac ako človek.

Zvládnutie mikrospánku.
To, že sa v noci nevyspíte, spánok bol prerušovaný a vy ste neprešli hlbokými úrovňami spánku, môže viesť a často vedie k tomu, že keď si sadnete alebo ľahnete, môžete náhle stratiť vedomie. Nečakane sa prepadnete do hlbších fáz spánku. Klasika je nečakané zaspanie za volantom. Keď cítite, že ide na vás spánok, tak sa mu nesmiete brániť, ale pridať sa k spánku. Jednoducho na chvíľu stratíte vedomie a hotovo. Môže to trvať par sekúnd a pár minút. No v žiadnom prípade nezaspať na niekoľko hodín. Po niekoľkých rokoch to zvládnete aj s otvorenými očami a aby to nikto nezbadal.

Zvládnutie stavu trvalého zaspávania.
Musíte si postupne zvyknúť na to, že budete stále v stave zaspávania a prepadania sa do prvej úrovne spánku a počas dňa sa tieto stavy budú striedať a prehlbovať, alebo navracať do stavu čulosti. Čaká vás tvrdý súboj o to, aby ste sa naučili fungovať, aj keď ste sa poriadne nevyspali. Neustále sa programujete, aby bol váš spánok krátky a rýchloregeneračný. Postupne začnete pospávať celý deň a nebude vám to vadiť. Spánok sa postupne bude predlžovať a prehlbovať aj počas práce, ktorú vykonávate. V zásade postupne budete spať vlastne nie 8 hodín, ale 16 hodín. Postupne zistíte, že takýto spánok je zdravší, máte veľa nápadov a ste psychicky odolnejší. Plytký spánok nedovolí, aby stres prešiel hlbšie do psychiky.

Zvládnutie neschopnosti zaspať.
Nič si nerobíte z toho, že nemôžete zaspať. Kľudne ležíte a programujete, čo budete robiť a ako to budete riešiť. Prípadne idete niečo robiť a po chvíli určite zaspíte. Môžete si niečo čítať, upratovať a podobne. Keby ste náhodou nespali dva dni hlbšie, treba zobrať bylinky na spanie alebo navštíviť lekára a niekoľkokrát zobrať prášok na spanie. Netreba sa hrať na hrdinu a predísť radšej riziku poškodenia psychiky. Potom je možné sa vrátiť k transformácii spánku na zvierací. Tak isto sa môže stať, že sa v noci zobudíte a nemôžete znovu zaspať. Postup je ten istý.

Zvládnutie stavu prebúdzania sa.
Aj tu môžu nastať postupne problémy a to hlavne v tom, že ste v plytkom spánku a nastúpi pocit neschopnosti vstať a niečo robiť. Je to problém, ako keby ste nevedeli pohnúť rukami a nohami. Ako keby ste nemohli zapnúť myslenie. Aj tu zostanete kľudný a postupne si na takýto stav zvykáte. Chvíľu v ňom zostanete a pokúsite sa znovu vstať. Nastavíte si budík na viac zvonení alebo rádio a dáte ho poriadne hlučne a ďaleko, aby ste museli vstať. Rozhýbavate prsty rúk, potom pomalé pohyby rúk a svaly tela. Snažíte sa meniť polohy tela, hlavy a pokúsite sa sadnúť si. Potom chodíte po byte a upratujete. Pomaly skracujete čas na vstávanie po 5 minútach. Keby bolo zle, tak si nachystáte do termosky kávu alebo povzbudzujúci nápoj na báze kofeínu alebo iný liek na povzbudenie aktivity. Prípadne vám zo stavmi pomôže iná osoba.

Zvládnutie trvalého stavu plytkých fáz spánku počas dňa.
Jednoducho po zbytok života spíte holý, na tvrdom a nepohodlne, aby ste sa v noci často budili a spali zvieracím spánkom. Naučíte sa počas dňa byť v stave zaspávania a fungovať normálne alebo prechádzať do stavu prvej fázy spánku a fungovať normálne. Zvýšenú pozornosť dávate na prechodoch, na križovatkách a nebezpečných miestach. V prípade nebezpečnej oblasti prejdete úplne do bdelého stavu. Potom sa vrátite do stavu zaspávania alebo prvej fáze spánku.

Počas dňa hovorím ako námesačný.
Postupom niekoľkých rokov sa naučíte nový mechanizmus a to je, že keď sa s niekým rozprávate, tak ako keby ste sa rozprávali zo sna. Funguje to tak, ako keby ste mali v hlave kazetu a tú tam púšťali. Nesnažíte sa premýšľať, ale odpovedáte mechanicky. Pokiaľ je potreba, tak začnete premýšľať a keď nie je potreba premýšľať, tak spíte ďalej a rozprávate mechanicky ako v spánku, ako keby vás niekto zhypnotizoval. Ste vo fáze zaspávania alebo plytkého spánku, fungujete ďalej a do všetkého napájate hypnotické techniky, ktoré si môžete naštudovať aj na tejto stránke.

Počas dňa chodím ako námesačný.
Po mnohých rokoch nácviku spiaceho ezoterika aj počas dňa je čas naučiť sa techniku nielen hovoriť ako zo sna, ale aj techniku pohybovať sa ako námesačná osoba. Nerušíte spánkovú hladinu, ale dostanete sa do stavu, ako keby ste sa pohybovali v sne a tento stav podporujete hypnotickými technikami. Doslova cítite, že spíte a chodíte v sne.

Sexuálna aktivita počas dňa ako v spánku.
Po mnohých rokoch treba počas spánku cez deň presunúť do denného snového stavu aj sexuálne pocity. Všetko sa deje ako vo sne.

Vstupovanie do snov a výklad snov.
Ľudia si naivne myslia, že to, čo sa im sníva, je realita. To nie je pravda. Sú to snové symboly a nie obrazy z bežného života. Do sna môžu prenikať obrazy z dňa, pokiaľ niečo človek robil monotónne celé hodiny. Inak sa v noci snívajú snové obrazy, ktoré sa treba naučiť veštecky dekódovať. Inak nemá cenu sa o snoch baviť. Na každý sen treba praktizovať veštecký výkon dekódovania snu a jeho významu. Ku každému snu treba vo vešteckom výkone pridať v predstave obrázok reality a keď to ide spolu dokopy, tak o sen bol dekódovaný. Sníva sa vám o havárii, veštecky k tomu priložíte v mysli obrázok svokry a nejde to spolu. A pokúsite sa k tomu priložiť obrázok úspechu v práci a zrazu sa to spojí. A to je ten správny výklad sna do reálneho diania. Ešte treba pridať, že každý jedinec má svoju jedinečnú snovú symboliku a nemožno nájsť žiadne spoločné prvky.

Programovanie do spánku.
Aby ste dokázali existovať v stave zvieracieho spôsobu spánku, keď sa spí plytko v noci a tiež sa s otvorenými očami spí aj počas dňa, je dobré sa neustále programovať, čo plánujete robiť počas roka, mesiaca a každý deň. Neustále programovanie, ktoré obsahuje premýšľanie o tom, čo budete robiť. Obsahuje aj predstavy o tom, čo budete zajtra robiť. Tak isto hľadanie logických súvislostí s tým, čo budete robiť, tiež veštecké overovanie okolností, ktoré sa nedajú logicky zistiť a overiť. Programovanie pomáha sile vôle fungovať ešte silnejšie a často veci zrealizujete, aj keď ste unavený a práca nechutí. Programovanie a vizualizovanie toho, čo chcete dosiahnuť, umožňuje nahrádzať nedostatok chuti k nutným zmenám. Programovanie pomôže aj tým, ktorí majú slabú vôľu dosahovať vytýčené ciele.

Hypnotický spánok.
Sú ešte ďalšie možnosti posilnenia stavov zvieracieho spánku alebo stavov spiaceho ezoterika a to spojením trvalého plytkého spánku pomocou hypnotických techník. Napríklad do spánku sa dostávate na základe hypnotickej predstavy a nie klasického vypnutia vedomia. Tak isto cez deň používate do stavov spánku hypnotické techniky. Snový stav spiaceho ezoterika sa postupne mení na hypnotický stav. Spiaci ezoterik zaspáva pomocou hypnózy a pomocou hypnózy sa zobúdza. Spiaci ezoterik spí a funguje v hypnotických stavoch, ktoré si programuje alebo vedome nahadzuje. Je samozrejmosťou, že stále spiaci ezoterik má poznatky o hypnotických technikách a sám ich na sebe praktizoval ako autohypnózu. Spiaci ezoterik pomocou hypnotických techník reguluje svoj denný spánkový stav a výkony, ktoré v nich potrebuje realizovať. Po mnoho rokoch praxe sa veľa hypnotických techník udeje automaticky.

Vstupovanie do snových predstáv.
Spiacemu ezoterikovi je trvale prístupný snový svet aj počas dňa aj počas noci. Môže si vyvolať určitú hĺbku snového stavu počas dňa aj noci a to mu dovoľuje pracovať so snovým materiálom. Spiaci ezoterik sa rozhodne psychicky vstúpiť do snov a bude vnímať množstvo snových obrazov. Napríklad spiaci ezoterik sa rozhodne pracovať v snoch a to najlepšie počas dňa. Nahodí si určitú hladinu spánku a začínajú sa tvoriť snové obrazy. Musí si ich zapamätať a veštecky prekódovať. Má napríklad predstavu, že putuje kozmom a ide k planéte, kde ho vítajú bytosti. Veštecky dekóduje sen a ten mu symbolicky obrazom naznačuje, že vedome vstúpil do snov. A spiaci ezoterik môže postupovať ďalej a putovať do vnútra svojho organizmu cez sny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.