Znovu sa vraciam k tantristickým meditáciám s vlastným erotickým vnútrom, ktorého súčasťou je dokonalý ideál mužskej krásy a tak isto dokonalý ideál ženskej krásy. Ideál muža a ženy sa stáva objektom milostného meditovania.

Ideál dokonalosti, ktorý skrýva v sebe Šiva a Šakti, má svoje erotické vzrušenie. Šiva pocíti Šakti a Šakti pocíti Šivu a v tom momente vzplanie vnútorná túžba po nekonečnom milovaní, ktoré prerušuje iba slastný spánok. Každý z nich dosahuje dokonalú erotickú túžbu v erotických želaniach.

Nehybne sedia a dokonale si vychutnávajú svoje erotické túžby. S každou erotickou túžbou sa podelia aj so svojimi dokonalými orgánmi. Keď sú Šiva a Šakti dokonalí a v milovaní neprekonateľní, tak aj ich orgány sú dokonalé a schopné prežívať erotické túžby. Nielen celok, ale aj časti dokonalosti dosahujú sexuálnu túžbu. Dokonalá dvojica sa ponára do svojho vnútorného sveta a žiadostivo skúma, aké erotické túžby majú ich orgány a časti tela. Je to nečakané zistenie, že aj ich orgány majú erotické túžby a želania. Zisťujú erotické želania a navzájom si ich oznamujú.

Je to niekedy prekvapujúce, aké tajné želania majú ich dokonalé orgány. Šiva a Šakti realizujú svoje erotické želania v láskavých dotykoch, pohľadoch, bozkoch a v dokonalom spojení. Nikde sa neponáhľajú, ako ideály dokonalosti sú večne živé, tak kde sa ponáhľať. Doprajú si predlžovanie vlastného vzrušenia a všetko odďaľujú donekonečna. Niekedy je z toho pocit , že vlastne ešte nikdy nevyvrcholili, iba sa na to neustále pripravujú. Vzrušuje ich doslova všetko, možno hovoriť a vzdychať o absolútnom fetišizme nekonečných podnetov. Neustále doprajú svojim orgánom energiu láskania.

Často vyvrcholia ich dokonalé orgány a kompletné orgastické prijímanie a dávanie odďaľujú a odďaľujú. Svoje milostné orgie prerušujú iba preto, aby nám mohli oznámiť, že ešte stále nedošlo k vyvrcholeniu. Keď svoje orgány nasýtia milostnou energiou, tak sa všetky orgány v ich dokonalých sexuálnych obaloch začínajú milovať navzájom. Doprajú si rozkoš vo vzájomných erotických perverznostiach, ktoré ľudská myseľ nepochopí v kontexte duchovného rastu. Striedajú sexuálne predstavy, ktoré prenášajú sexuálnu energiu z jedného miesta na druhý.

Pri jednej sexuálnej predstave zastanú iba vtedy, keď má všetko nabrať orgastické vyvrcholenie. Jedna sexuálna predstava neustále dokolečka dokola uvádza Šivu aj Šakti do stavu tranzovej extázy. Nesmie to trvať príliš dlho a preto zase spoločne pokračujú v putovaní od jednej sexuálnej predstavy k ďalšej sexuálnej predstave. Je to nekonečný pohyb galaktického orgazmu. Je nádherné nepoznať vyvrcholenie, ale neustále približovanie a neustále odďaľovanie od toho, čo všetko ukončuje.

Pridaj komentár