Šiva si vychutnáva svoju túžbu láskania Šakti. A v samote si vychutnáva Šakti svoju túžbu byť milovaná.

Každý z nás vie o svojich sexuálnych túžbach a potrebách. Prichádzajú nečakane zvnútra, keď stretnete krásnu ženu alebo krásneho muža. Vždy ide o sexuálny objekt, ktorý zobudí túžbu milovať alebo byť milovaný. Sexuálnu túžbu vzbudzuje aj určitá časť ženského a mužského tela. Každý z nás je svojím spôsobom fetišista a túžobne ho nabíjajú predstavy krásnych pŕs, zadočku, svalnatej postavy, nádherného ženského tela.

Nebráňte sa predstave, že v tom momente prenikáte dovnútra a nachádzate Šivu a Šakti, ako sa milujú. Doprajte si erotickú fantáziu a nebráňte priechodu prirodzenosti svojej erotickej fantázie. Nutkanie spojiť sa so Šivom a Šakti v objekte milovania si vychutnajte a precíťte vo svojom vnútrajšku. Chcete realizovať fyzickú formu sexuality a dotknúť sa objektu svojho erotického vzrušenia? Počkajte ešte chvíľu. Neponáhľajte sa a doprajte si obnovenie pocitu zamilovanosti. Na chvíľu si sadnite a vychutnávajte si svoju túžbu milovať, dobýjať, dávať a brať vzájomne.

Neponáhľajte sa do milostnej akcie, ale si svoje chtivé nutkanie ešte pár minút vychutnávajte. Nalaďte sa na vlnu svojej sexuálnej potreby a prežívajte tento dôležitý moment nutkavého láskania. Vaša vášeň je tu a vy ju budete v sebe pozorovať. Pozorujte ju ako milovník zvádzajúcej tanečnice. Vychutnávajte a vyciťujte to príjemné nutkanie na plodenie a rozmnožovanie seba samého vo svojom potomstve. Ešte trpezlivo čakajte, čo bude s vami vaša erotická vášeň robiť, ako vás bude prinucovať k utíšeniu a novému pokusu omladnúť a vytvoriť v dieťati svoj genetický obraz. Nutkanie je tu a vy čakáte, aby bolo silnejšie. Zúfalo túžite, aby ste realizovali milostnú akciu. Utišujete sa a nutkanie sa postupne dostáva do každého miesta vo vašom tele.

Dovoľte, aby vaše nutkanie prešlo na Šivu a Šakti vo vašom vnútornom svete. Skúste si vychutnať ženské nutkanie a mužské nutkavé sily. Šiva a Šakti vo vás budú nadšení, keď ich naplníte sexuálnou nadržanosťou. Ženská nadržanosť je nechať sa pohltiť, nechať sa ukoristiť a uloviť. Mužská nadržanosť je uloviť, darovať, dokázať a pohltiť. Každý má svoju nutkavú nadržanosť a potrebu ju uspokojiť. Keď máte odvahu, vyskúšajte si, ako vzniká nutkavá nadržanosť pri rôznych druhoch sexuálnych aktivít iných ľudí; ako svoju nadržanosť prežíva masochista a ako fetišista. Ste nadržaný, pripravený naplno realizovať svoje nutkanie. Ešte chvíľu počkajte a vychutnajte si nadržanosť ako drogové opojenie láskou z nutkania. Určite nastane pocit, že nutkavého opojenia sa môže zúčastniť celé telo a celá myseľ. Nutkavé opojenie som ja a som v tom úplne celý.

Pridaj komentár