Mám diagnostikovanú paranoidnú schizofréniu, navštívil som mnohých lekárov a liečiteľov, avšak zatiaľ sa nejako nič nezlepšilo. Bol by som vďačný za každú radu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vašej psychiky. Osudové bolo pre vás tehotenstvo matky. Prežili ste klinickú smrť pod erotickými energiami. Otvoril sa vám klinický astrál hinduistických božstiev. Ďalej ste sa stali špiritistom a to kvôli klinickej smrti. Zároveň sa vám spojili všetky neurónové oblasti spolu a máte vedomie ako kozmonauti, ktorí strávili v kozme viac ako štyri mesiace.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je mimoriadne vzdialený od fyzického tela. Je potrebná intenzívna lekárska starostlivosť.

Povaha
Máte spojené všetky neurónové oblasti (veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie) do jedného vzájomne fungujúceho systému. Teda ide o typ vedomia, aký majú kozmonauti po štvormesačnom pobyte v kozme. Prípadne takúto psychiku majú deti počas tehotenstva matky a zlých pomerov v placente. Ľudia s takýmto vedomím majú značné psychické problémy. Terapiou by bolo vidieť vo všetkom a všade reálny kozmos. Vnímať seba ako kozmos. Vnímať iných ľudí ako reálny kozmos. Vnímať chlieb ako reálny kozmos a galaxie. Pri takýchto terapiách sa dá psychika udržať v dobrom stave. V tomto prípade je treba sa zaoberať astronómiou a to reálnym dianím v kozme. Neustále brať lieky a venovať sa kozmu reálne a vedecky.

Sexus povahy
Vo vašom prípade kozmického vedomia je sexus povahy uložený v hormonálnych žľazách priamo. Teda sexuálne aktivity vychádzajú z oblasti hypofýzy, epifýzy, štítnej žľazy, nadobličiek, pankreasu a pohlavných orgánov. Charakterizuje to obrázok kozmickej erotiky.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Veštecky tu vnímam osobu, ktorá užíva lieky na psychiku a je spokojná.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Samé obrazy kozmu a astrologických máp. Intuícia vás vedie do hĺbky kozmu. Teda stále hlbšie a hlbšie prenikáte do svojich neurónov a proces sa nedá zastaviť. Zvýšené riziká na psychiku.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Všade nachádzam obrázky planét slnečnej sústavy a na konci obrázok Slnka. Mali by ste sa v živote zaoberať astronómiou. Pokiaľ nežijete pre astronómiu, tak značné životné problémy. Treba plne rešpektovať podvedomie.

Astrológia miechy
Vnímam tu veľkú planétu Neptún.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Všade obrázky súhvezdí plné zvierat.

Astrológia ganglií
Skúmam neuróny v oblasti ganglií. V tejto oblasti sú vzdialené galaxie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch zúrivo ničíte všetko kozmické a tvrdo devastujete túžby podvedomia. Podvedomie vám ničí reálne vnímanie sveta. Treba prestať viesť nočné súboje s podvedomím a rešpektovať, čo v sebe máte.

Astrológia ega
Dotyčného nezaujíma, čo chce jeho podvedomie. Chce so svojím životom experimentovať a venuje sa duchovným veciam tak, ako mu chutí, žiadna disciplína a poriadok. Príliš silné ego, ktoré nerešpektuje potrebu rozumného vnímania seba a ezoteriky.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode sa prenáša kozmické vedomie z pokolenia na pokolenie. Dedičné predpoklady na psychické ochorenie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: joga a India. Povrchová vzrušivosť: jogín a India. Pohlavná vzrušivosť: hinduistické božstvá. Prežitá klinická smrť v sexuálnych energiách. Otvorené náboženské veci súvisiace s klinickou smrťou. Nedýchali ste viac ako 6 minút. Zmenili sa vám neuróny a otvorili sa schémy indických božstiev.

Špiritizmus
Prežitím klinickej smrti počas tehotenstva v matke ste dostali do seba informačné pole z kostí mŕtvej osoby. Vedec, ktorý skúmal bunky a bunkové štruktúry v prírode.

Hviezdy, šťastný osud
Keď sa budete pod liekmi venovať astronómii reálneho kozmu a budete vnímať kozmos nakoniec všade, vo všetkých objektoch okolo seba. Keď sa budete venovať bunkám a ich štúdiu. Keď sa budete venovať joge a hinduizmu.

Pridaj komentár