Príspevok č.10 – Saša Pueblo – Šamanské veštenie
Pri otvorení zvieracej psychiky alebo zvieracej sily, ktorá sa prejavuje bioenergetickou aktivitou nervstva zubov a čiastočne kostí, dochádza aj k zmene vešteckých schopností. Pri utlmení bioenergetickej aktivity v zuboch a zosávania bioenergie z okolia môžete konať špecifické veštecké výkony. Zoberiete si napríklad astrologické značky a pýtate sa nejakú otázku o danej osobe. Máte pocit, že tento znak vám rozpráva hlasom alebo obrazmi, čo sa s danou osobou deje, čo si myslí a čo bude robiť do budúcna. Takýmto spôsobom pravdepodobne veštili šamanskí ezoterici.

Príspevok č.11 – Saša Pueblo – Klasická intuícia
V klasickom veštení, kedy je ľudská psychika štandardná, sme zatiaľ neobjavili niečo zvláštneho. Treba pokračovať v detailnejšom veštectve ako je neckromancia (informačné polia mŕtvych) a ďalšie


Príspevok č.12 – Saša Pueblo – Šamanské veštenie

Veľmi výpovedné je veštenie v stave zvieracej psychiky. Cítite sa ako zviera, vedomie a to denné, je posunuté do zubov. V tomto stave si imaginárne predstavíte dlaň človeka a jej ryhovanie. Jednotlivé ryhy vám rozprávajú, čo chcete o človeku vedieť. Tak isto vám výborne rozprávajú zvieratá taoistickej astrológie. Teda rozprávkové príbehy a hovoriacich zvieratách majú svoj racionálny základ.

Pridaj komentár