A 326 – Rozvíjať vlastné schopnosti – 2005-02-23 19:17:05


Zaoberám sa ezoterikou (som začiatočník), chcela by som rozvíjať vieru v Boha, vieru vo vlastné schopnosti – naučiť sa ich využívať v prospech tých, ktorý potrebujú moju pomoc. Veľmi ľahko sa naviažem na druhých a to je možno moja chyba. Mám strach z tmy, z duchovných bytostí, zo samoty a s tým súvisí aj strach z meditácie, keď zavriem oči, zdá sa mi, že som zraniteľná a môže ma hocikto napadnúť.

Saša Pueblo – Rozvíjať vlastné schopnosti – 2005-02-23 19:17:56


Potešilo ma, že som znovu stretol ezoterickú dušu, ktorá má duchovno vo svojom podvedomí. Menej potešiteľné je to, že tieto potencie a sily v sebe dostatočne neovládate. Prinášajú okoliu nepríjemnosti. Mali by ste sa začať ezoterikou začať zaoberať vážne a seriózne. Požiadajte ma aj o zdravotný profil. Výnimočne z vás vyciťujem sklony k egyptskému systému ezoteriky. Ezoterika pyramíd vám bude blízka.

Zdravotný stav: čierny štvorec sa objavil v oblasti podbrušia, treba sa mu venovať intenzívne. Zdravotný stav posúdim osobitne.

Psychický stav: aurický obal je odpojený od fyzického tela a to dosť ďaleko. Je potrebné intenzívne sa venovať aj psychickým terapiám, pokiaľ nechcete mať vážnejšie psychické problémy.

Povaha
Ste silná hysterická povaha, charakterizuje to obrázok zúfalstva, chaosu a hľadania pomoci. Terajšie aktivity vám skôr ubližujú ako pomáhajú.

Sexualita povahy
Je aktivizovaná do kože a svalov. Charakterizuje to obrázok nepríjemných pocitov a tlaku ľudskej zloby a deštrukcie. Prvky, ktoré môžu spôsobovať nestabilnosť psychiky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité mužské ambície, menej rodina a deti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce v ezoterike niečo znamenať, ezoterika je vaša srdcová záležitosť.

Pred narodením
Už počas tehotenstva matky ste vyžarovali zvláštne vnútorné sily.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Všade sú meditačné znaky, na konci osoba, ktorá sa má venovať duchovnej ezoterickej ceste. Nedokážete sa naplno s týmto mechanizmom vášho podvedomia spojiť. Nedokáže vám pomáhať.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade plno ezoterických knižiek.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu veľa astrologických schém. Bohužiaľ, je tu zmätok a chaos. Veľa vplyvov naraz, ktoré sa vzájomne devastujú a ničia. Treba zaviesť poriadok a určitý smer.

Snová astrológia
Skúmam snovú pamäť. V snoch prežívate silné deštruktívne vplyvy a nedokážete udržať ezoterické danosti. Ide o silné vplyvy matky, ktorá si neželá, aby ste sa venovali ezoterike. V noci preniká do vašich snov.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov v rodostrome na váš terajší život. Vplyv ženy, ktorá mala výnimočné schopnosti, ale neudržala si celkom ľudskú psychiku.

Pôrod
Všetko v poriadku. Zvláštne psychické schopnosti je cítiť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na duchovné veci. Povrchová vzrušivosť: na duchovno. Pohlavná vzrušivosť: na mužov, ale nie trvalo. Citová vzrušivosť: na ezoterično. Vhodné sexuálne podvedomie na duchovno a nie partnerský život. Zložité vzťahy.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy množstvo kruhov. Naznačujú na to, že nemáte svoje vnútorné danosti pod kontrolou. Vaše schopnosti ubližujú okoliu. Neviete ich ovládať. Aj pri vešteckom výkone som mal čo robiť, aby som odolal tlaku vašej psychiky. Nepôsobí to zrovna dobre.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať. V poriadku.

Saša Pueblo

Pridaj komentár