Chcem pomoct manzelovi ziskat viac sebavedomia. Ked ho pred cimkolvek vystriham a stane sa to, hovori ze som ako bosorka ze to privolavam. Mavam tusenia a dokazem zhodnotit situaciu aj vycitit psychiku ludi co chcu urobit a tak som zaradena medzi damy na kosteti. Snazim sa udrzat urcitu slusnu uroven vo vzdelani deti, zariadeni i obliekani nie je to luxus ale sme moderna domacnost. Vsetko mam na pleciach. Je mozne ze by na nas niekto energeticky utocil?

Pozrel som sa najskôr do vášho podvedomia. Nemožno hovoriť, že by ste naplno realizovali svoje ja. Váš rod je pod fanatickým vplyvom predkov a hlavne ženy, ktorá nabila všetko posmrtnou starostlivosťou o potomstvo. Nič viac iba deti a deti. Musíte si položiť otázku, čo vy sama, kde ste?

Zdravotný stav
Mali by ste sa aktívnejšie zaujímať o to, čo sa deje vo vašom organizme. Všade neporiadok a chaos. Totemové zviera chce liečiť hormonálne žľazy. Slabá hormonálna aktivita. Zvýšiť starostlivosť o zdravie.

Psychický stav
Aurický obal je silne zakotvený okolo fyzického tela. Psychika stabilizovaná.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá skúma a hľadá v ezoterike. No žiadne istoty. Určitý chaos.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženy so štandardnou sexualitou.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a charakterizuje osobu, ktorá ide za svojimi cieľmi.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Všade obrazy zvierat a na konci archetyp šamana. Teda vedomie prírodného človeka.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Snaha potlačiť svoje vnútro a všetko podriadiť vonkajšiemu svetu. Vnútorné potreby potlačené.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Oblasť je nečitateľná, ale cítiť špiritistické schopnosti a vplyv informačného poľa inej osoby, ktorá bola posadnutá starostlivosťou o svoje deti. Táto osoba alebo jej informačné pole je z vášho rodu. Mala posmrtné túžby, aby deti vo vašom rode boli všetkým. Vlastné potreby a túžby nie sú dôležité. Tento vplyv je mimoriadne silný.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snových procesov. Tu pôsobí duša mŕtvej osoby z rodu, možno vaša babka alebo teta. Najskôr babka. Ničí všetko ezoterické a všade vám dáva obrázky detí a núti skladať prísahu, že iba ony.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Už som naznačil, že vplýva na vás žena nabitá neustálou starostlivosťou o deti a nič viac.

Pôrod
Vnímam na astrálnej úrovni dušu prababky, ako realizuje svoje posmrtné zámery. Silný vplyv na váš osud.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie city. Celková vzrušivosť: všetko, čo súvisí s deťmi. Povrchová vzrušivosť: posadnutosť na lásku k deťom. Pohlavná vzrušivosť: odmietnutá. Citová vzrušivosť: deti.

Duchovná úroveň
Etika a morálka vám majú čo povedať.

Zvláštnosti
Možno vás zaradiť k ľuďom, ktorí majú špiritistické schopnosti.

Pridaj komentár