Dufala som ze mi pomozete najst moj smer ako mam pokracovat vo svojom duchovnom vyvoji – ci to maju byt nejake meditacie, nejaka mozno ezotericka skola, reiki … Zdravotne problemy nemam. Prostrednictvom jednej pani som sa dostala do svojich minulych zivotov a vela veci mi dava zmysel. Dokazem vedome zvysit svoju energiu a uvedomujem si pocity a myslienky inych ludi a vedome menit ich zle pocity na dobre. Myslim ze ludia v mojej pritomnosti sa citia dobre a vyhladavaju moju spolocnost, snazim sa vsade kam pridem priniest svetlo a zvysit energiu aj ostatnych ludi a myslim ze sa mi to celkom dari. Moje sny mi niekedy hovoria co pride, moja intuicia mi dava odpovede na otazky a stale castejsie sa mi stava ze aj bez sustredenia vnimam vyssie vedenie. Citim energiu vo svojich rukach a citim v sebe vela svetla a energie, ale zatial to neviem dokonale pouzivat.

Ste ezoterická duša, ktorá má jedinečné schopnosti spadajúce do špiritizmu. Bola by pre vás zaujímavá knižka Františka Bardona Prax magickej evokácie. Máte na túto oblasť predpoklady.

Zdravotný stav
Virguľa odmieta obkresľovať obličky. Totemové zviera chce liečiť žalúdok a obličky. Niečo prepúšťajú do krvi.

Psychický stav
Aurický obal je iba mierne vyosený a psychika je stabilná.

Povaha
Je hystericko-psychopatická. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzatvorená vo svojej samote ako v žalári. Druhý obraz je obraz osoby, ktorá vždy vedela, ako sa ide k úspechu a šťastiu.

Sexualita povahy
Je psychopatická a európska, charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada presné polohy z Kamasutry, teda máte klasický prejav tejto povahy, všetko je ako technologický postup a návod na použitie.

Pred narodením
Pôsobili na vás silné vplyvy osôb ladených okultne a alchymisticky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a možno hovoriť o určitých mužských ambíciách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá svoje ambície uzatvorila do seba.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Postavy ľudí s chemickými laboratórnymi pomôckami. Na konci archetyp osoby, ktorá sa má v živote venovať medicíne.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade ezoterické knižky, alchýmia, medicína a liečiteľstvo.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Astrologická schéma a viacero schém postáv mužov a astrologického zvieratníka. Čoho sa dotknete, mení sa na šťastie a úspechy.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snových procesov. Silné náboženské vplyvy, ktoré devastujú vaše ezoterické snaženia, výskum a ničia, čo vo vnútri seba vybudujete.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Nemilosrdná konfrontácia náboženského a ezoterického sveta, ktorá vysiľuje a unavuje.

Pôrod
Na astrálnej úrovni vyhrali náboženské vplyvy a ezoterické vplyvy sa presadili neskôr. Dodnes vedú vo vás silný spor. Čo je typické pre psychopatickú povahu usadenú v hlasivkách. Raz náboženstvo, potom ezoterika.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie city. Celková vzrušivosť: ezoterika. Povrchová vzrušivosť: ezoterika. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: ezoterika. Máte v tele bunky fosílií a nekromantské schopnosti vnímať svet inak ako bežní ľudia. Schopnosť komunikácie so špiritistickou hlbočinou vašej duše. Jedinečné schopnosti.

Hviezdy, osud
Vás dôsledne zoviera do vášho vnútorného sveta a nepustí.

Zvláštnosti
Patríte medzi ľudí so špiritistickými schopnosťami a schopnosťou komunikovať s dušou vo svete mŕtvych.

Pridaj komentár