Siamský svätec. Kocka rozdrvených kostí Egypťanov, ktorí opustili v rámci svojich misijných ciest Egypt. Kosti a živica. Ritualistika oživenia tohto náboženského objektu. Rôzna ritualistika.

Pokračujem v špiritistickom skúmaní siamského špiritistu, ktorý mal v neurónoch otvorenú živú formu Božiu. V sebe mal duše dvoch tibetských kňazov. Siamský kňaz aj duše tibetských svätcov mali v neurónoch otvorené symboly kostí, prezentovali božie symboly. Siamský kňaz bezvýhradne počúval, čo mu kosti ako živá Božia prítomnosť kázali konať a on to aj realizoval.

Po vytvorení kocky z drvených kostí a živice mu bolo prikázané, aby s kockou putoval na rôzne miesta a robil na týchto miestach rôzne rituály. Tak aj učinil a podľa vnútorných Božích inštrukcií putoval na päť rôznych miest. Zdá sa, že sa pohyboval na území dnešného Stredného východu.

Na prvom mieste postavili okolo kocky nádoby plné krvi. Nádoby boli rituálne posvätené a krv bola rozfŕkaná na všetko dookola. Nie je celkom jasné, aké to malo mať efekty. Nezabúdajte, že vtedajší svet bol svetom prírodného človeka, ktorý sa len málo podobá na dnešného civilizovaného človeka.

Na druhom mieste si náboženské znaky želali, aby boli zabité a spopolnené zvieratá s kožou a mäsom. Tak sa aj stalo a celé kopy zvierat boli pozabíjané a spálené.

S kultovou kockou prišli na tretie miesto, kde nachytali množstvo rýb, ktoré pozabíjali a rozdrvili na kúsky. Tieto kúsky rýb boli potom roznesené na veľkú plochu územia.

Pokračovali na ďalšie miesto, kde sa obyvateľstvo muselo dotýkať kocky z kostí a živice a potom sa dotkli človeka vedľa seba na stred čela a dlaní.

Ako posledné miesto presunu kocky z kostí a živice bolo vybrané miesto hlboko v útrobách jaskýň. Navláčili sa sem rôzne kosti brontosaurov a medzi to sa dali celé zabité zvieratá.

Nakoniec všetko skončilo tak, že veľká živicová kocka sa odniesla na miesto, kde skončila egyptská misia. Zostala iba malá kocka z kostí a živice a tá sa stala súčasťou oltáru v starovekom kostole. Dnes už tento kostol neexistuje a je tu celkom moderné sídlisko a inštitúcie. Tu sa potom konalo veľa ďalších obradov.

Pridaj komentár