Jsem zdravotni sestra, pracovala jsem s mentalne postizenymi detmi a v nemocnici. Asi 10let se zabyvam věštěním z karet, kterému předcházela chiromanie. Podotýkám, že to vše „šlo samo“.Mám REIky I,II st. Zabývám se odváděním duší zemřelých lidí do jejich“posmrtných rovin“. Prodělala jsem regresní terapii,která mi přinesla jasnozřivost. Zajímala bz mě jaký má být můj další duchovní směr.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel reinkarnačnú zvláštnosť a to reinkarnáciu počas vašej klinickej smrti, ktorá sa udiala počas tehotenstva matky. Dostala sa do vás duša indiánskej šamanky. Tento reinkarnačný proces v Tibete nazývajú Lama tulku. Mali by ste si uvedomiť, čo ste boli v minulom živote a silne na túto tradíciu naviazať. Tak isto by ste sa mali špiritizmu venovať viac a prejsť výcvikom.

Zdravotný stav
Treba sa zaujímať o zdravotný stav obličiek a lymfatických uzlín, ktoré sú v hornej časti ruky a krku trvalo poškodené. Najhoršie miesto je lymfatická špongia v krku.

Psychický stav
Aurický obal nie je stabilne ukotvený na fyzickom tele. Vhodné sú ľahké psychoterapie.

Povaha
Ste psychopatická povaha vyššieho stupňa bioenergeticky usadená v prednom mozgu. Túto povahu ľudia nemajú moc radi. Táto povaha rada skúma určité postupy ako chemik v laboratóriu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá experimentuje so svetom mŕtvych informačných polí. Chcete to spoznať a ste až príliš odvážna.

Sexualita povahy
Ako fotografka, ktorá mužské telá ukladá do určitých polôh.

Pred narodením
Počas tehotenstva ste ako plod stratili vedomie, stav podobný klinickej smrti. Vtedy do vás prišlo informačné pole mŕtvej osoby. Vaše skutočné ja je nerozvinuté a potlačené, rozvinulo sa vo vás informačné pole šamanky z Ameriky, ktorá sa venovala liečeniu ľudí. Zaujímali ju orgány ľudského tela a fascinovala ju krv. Potom ju chytili belosi a transportovali do Európy. Aj tu liečila zvláštnymi praktikami ľudí. Skončila vo Francúzsku vo väzení a bola umučená za čarodejnícke praktiky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a ide o tzv. detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré sa dokáže hrať s vecami magicko-rituálnym spôsobom. Máte v sebe rozvinuté vedomie šamanov. Rituálne ovplyvňovanie seba aj iných.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádzam tu indiánske stany, postavy indiánov a na konci archetyp pomaľovaného indiánskeho šamana, ktorý mal na starosti duše zomierajúcich zvierat. Pokiaľ vaše kroky smerujú týmto smerom, tak vám podvedomie môže pomáhať.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Nachádzam tu predstavy o pohrebisku zvierat a vašu túžbu obnoviť svoje vnútorné schopnosti. Ako keby ste podľahli volaniu kresťanských zvonov. Jednoducho vám to nedovoľuje naplno rozvinúť informačné pole z minulého života.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Nachádzam tu astrologické schémy nakreslené na zvieracích kožiach. Pripomínajú farebné postavičky. No pôsobia tu silne kresťanské astrologické schémy Krista a anjelov. Neustály spor a skrývanie toho, že ste v reinkarnácii Lama tulku. Takto to označujem. Uvedomte si to. Mali by ste v oblasti ezoteriky prijať pôvodné meno indiánskej šamanky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie. Všade cítiť kresťanské vplyvy a ničenie sveta indiánskeho života.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Celá rada indiánskych a eskimáckych predkov, ktorí vám znepríjemňujú život, lebo nežijete to, čo vaši predkovia. Nepustia vás do kresťanstva.

Pôrod
Na astrálnej úrovni súboj šamanov a kresťanstva. Šamanstvo je potlačené a kresťanstvo tlačí neustále na to, aby ste zabudli na svoj skutočný pôvod.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na všetko indiánske. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: láska k Bohu. Celkovo problémové sexuálne podvedomie.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sú kruhovité špirály. Negatívne vplývate na svoje okolie so svojím špiritizmom. Ide o prácu s informačnými poliami mŕtvych a celkovo záhrobia. Nerobíte to profesionálne. Duše mŕtvych osôb iba sťahujete k sebe a svet mŕtvych nosíte v sebe. Potom to negatívne pôsobí na okolie. Robíte to ako špiritisti na seansách. Ich neodbornosť je veľká a tiež ich odvaha. Ani netušia, ako si môžu zničiť osud a hlavne osud okolia. Naštudujte si Plazmatickú školu na mojich stránkach. Nemám rád neprofesionálny prístup. Pred vešteckým ošetrením som vás musel od mŕtvych duší očistiť. Mali ste ich tam neúrekom.

Špiritistické vedomie
Počas klinickej smrti sa do vás dostala duša indiánskej šamanky a možno vás považovať za Lama tulku. To je stav mimoriadne silnej reinkarnácie určitej duše na úkor pôvodnej duše.

Pridaj komentár