Po určitom čase som sa znovu vrátil k podrobnejšiemu preskúmaniu reiki už z pohľadu ostrieľaného borca, ktorý spoznáva a praktizuje tento systém skoro 15 rokov. Tentokrát sme všetko okolo reiki začali preosievať podrobnejšie a prekvapujúco sa podaril nový pohľad na túto problematiku.

Reiki
Dovoľte, aby som vám predstavil systém reiki a jeho potenciálne možnosti. Je to dobre známy systém liečby. Systém reiki ako liečba sám seba. Systém reiki ako meditácia a duchovná cesta, ktorá sa priamo vkladá do vnútra neurónov a to bez potreby sa to dlhodobo učiť, chápať a trénovať. Reiki nadväzujúce na indické tradície čakra jogy. Tibetské reiki na základe uchovania spomienok po smrti ezoterika. Reiki nadväzujúce na ajurvédske techniky otvárania a preliečovania uzatvorených nervov a neurónov z detského obdobia.

Mikao Usui
Je považovaný v novodobých dejinách východných náuk za zakladateľa reiki systému mimo okruh zasvätených osôb. Išlo o zasvätenie vojenských lekárov v japonskej armáde, teda prvýkrát mimo okruh vybratých ezoterických osôb. Samozrejme, že reiki má svoje korene a svojich prvých zakladateľov v Indii a potom v Tibete, Číne a až neskoršie v Japonsku. Teda nemožno považovať Mikao Usuiho za toho prvého, čo reiki praktizoval. Ale to snáď nie je ani dôležité, kto tu bol prvý. Je jednoznačné, že zasvätené osoby do systému reiki preniesli tento systém mimo ázijský svet a dopravili ho do USA a odtiaľ sa šíril do celého sveta a to je tu podstatné.

História reiki
Históriu reiki systému by sme mali začať v Indii. Viaže sa na to, že Indovia majú trvalo otvorené sexuálne vedomie a nemajú to na striedačku ako európska rasa a to si treba dobre uvedomiť. Európan môže mať stav asexuality a stav sexuality. U Indov je iba stav sexuality, teda sú tu určité rozdiely. Potom je dôležitý moment a to je, že indická kultúra sa stará svojimi náboženskými a meditačnými tradíciami o to, aby mali trvalo otvorené neuróny z embryonálneho vývoja dieťaťa a dobre sa im to darí. V európskej kultúre je to bohužiaľ tak, že embryonálne neuróny a nervstvo sa uzatvorí a je v dospelosti jedinca blokované a to je problém pre prijatie toho pôvodného reiki, ako ho poznajú v Ázii.

Kúsky siamského dvojčaťa v dospelej osobe
V Indii a aj v ostatných ázijských krajinách sa za toho pravého zasvätenca považovala osoba, ktorá v sebe mala kúsky dvojčaťa po celom tele a predpokladá sa, že túto líniu prezentuje samotný Budha a ďalší jeho nasledovatelia. Podrobne sme vešteckými technikami skúmali záznamy jedincov s označením Budha a jeho nasledovníkov a jednoznačne sme v nich nachádzali pozostatky dvojčaťa. Takéto niečo mal aj reikista Mikao Usui. Dokonca dvojča a jeho kúsky po celom tele rástli na veľkosť novorodenca a niečo viacej. A Mikao Usui sa vedome spájal s týmto dvojčaťom, ktoré v ňom žilo a to je tá jedinečnosť, ktorú dáva reiki systému výnimočnosť. Takéto osoby dokázali vynikajúco vplývať na Indov a dostať do nich rôzne zasvätenia a to rovno do mozgových neurónov a tak isto tadiaľto vplývať na chorobné stavy a celkový osud jedincov.

Kláštor a hrobné miesto Mikao Usuiho
Je dôležité pozrieť si, kde žil Japonec Mikao Usui a hlavne si podrobne pozrieť videá a obrázky jeho hrobného miesta a jeho pozostatkov. Pokiaľ ste zručný a zdatný senzibil, začnete pri jeho hrobnom mieste vnímať je posmrtný záznam vo svete mŕtvych. Na jeho vnímanie potrebujete mať za sebou cvičenia pre klinickú smrť. Jeho posmrtný záznam je hustý a dobre uchovaný. Za akých okolností by ste mohli dostať zasvätenie priamo od Mikao Usuiho? A je to vôbec možné? Možné to je okamžite, pokiaľ reálne máte v sebe pozostatky embryonálneho dvojčaťa. A to asi mať nebudete, a tak vám priamo nedovolí dať zasvätenie. A tak isto je otázka, či dostanete aj zasvätenie všetkých nástupcov Budhu? Samozrejme, Saša Pueblo dlhé roky tento problém skúmal a hľadal spôsob, ako ho dostať aj napriek tomu, že v sebe nemáte pozostatky dvojčaťa. Saša Pueblo je schopný vám sprostredkovať aj na diaľku toto zasvätenie a aj zasvätenia ďalších, ktorý boli pred Mikao Usui.

Techniky Reiki systému
Aby sa Reiki zasväcovatelia dostali do vnútra mozgu Američanov a Európanov, tak jednoducho obišli otvorenie embryonálnych neurónových a nervových dráh a zasvätenie previedli cez povrch kože a rovno cez senzory a nervové zakončenia cez kožu. Teda cez nervové senzory pre teplo, chlad, tlak a bolesť. A to nebolo práve šťastné rozhodnutie a sila reiki zasvätenia sa dostala mimo rámec embryonálnych nervov a neurónov silne zastúpených v 8 vrstvách kože. Saša Pueblo musel veľmi často takéto druhy zasvätení likvidovať, lebo namiesto toho, aby liečili, tak robili v psychike nepríjemnosti. A pokiaľ máte dostať to pravé reiki zasvätenie, je potrebné ho dostať do zablokovaných embryonálnych nervov a neurónov a to práve v koži. A to sa potom reiki zasvätenie musí robiť trochu inak ako u ázijského obyvateľstva.

Reiki a význam čakra bodov na tele človeka
Celé zasvätenie potrebuje vlastne veštecký prieskum. Pri zasvätení treba zistiť vešteckými metódami vyvinutými v mozgu zasväcovateľa, ako hlboko v človeku sú blokované nervové a neurónové dráhy z embryonálneho a detského obdobia. V rámci starnutia organizmus štruktúry z detstva ako sú neuróny a nervové dráhy nelikviduje, ale blokuje, zapečaťuje a uzatvára. V Indii sa to snažia mať meditáciami, duchovnom a náboženstvom otvorené. Tibetskí budhisti v Indii, Tibete, Mongolsku, Butáne, v Japonsku a v Číne dokonca tento systém zdokonalili do systému mandál: mandala kláštor, mandala hrob, sypaná mandala, dokonca bývajú v mandale, žijú mandalu a týmito technikami ešte intenzívnejšie udržujú otvorené embryonálne a detské vedomie a využívajú ho aj na liečbu a tiež aj na uchovanie spomienok danej osoby po jej smrti. Tieto spomienky sa vkladajú do vnútra živých osôb ako duchovná hodnota. Budhistické kláštory v horách plne koncentrujú mníchov a obyvateľov na systém mandál. A na dôvažok v okolí nie je civilizácia a internet.

Reiki a čo všetko s tým získate
Výskum v tomto smere je jasný. Otvorením embryonálnych a detských neurónov získate systém obnovy pomocou kmeňových buniek z rôznych častí tela a hlavne z tukových buniek. Výborne sa v Číne osvedčilo otváranie pozatváraných neurónových a nervových štruktúr pomocou huby korálovec ježovitý – Hericium erinaceus. Osobne sme odskúšali a vešteckými technikami overovali účinnosť tejto huby. Otvorením embryonálneho vedomia získate regeneráciu organizmu a obnovu organizmu cez kmeňové bunky. Keďže sa to všetko odohráva v koži, tak koža je aj fenomén pre opravu trávenia, pokiaľ užívate niektoré lieky a vyživovacie doplnky cez kožu. A v staršom veku nie je zanedbateľná aj priama výživa cez kožu. Cez otvorené embryonálne štruktúry sa dá dostať množstvo vedomostí do mozgu bez toho, aby to bolo treba mnoho rokov cvičiť a to nie je na zahodenie. A tak isto sa cez embryonálne vedomie a k nemu prislúchajúce štruktúry buduje to, čo je po smrti a to systém uchovania spomienok a naprogramovať ich k určitej činnosti aj po smrti.

Reiki cvičenia a meditácie
Samozrejme, reiki od Mikao Usui nie je iba o zasvätení. Niektorí sa môžu pomocou tohto druhu reiki vydať na meditačnú cestu, ktorú praktizujú každý deň aj niekoľkokrát. A potom je to, čo bolo typické pre Mikao Usui a to reiki ako meditácia a nie reiki ako zasvätenie. A k tomu je tu množstvo techník, ktoré sú založené v prvom rade na pozeraní nespočetného množstva videí o Indii, Číne, Tibete a Japonsku. Teda dosahovať stavy Mikao Usuiho aj takýmto veľkým objemom videí. Môže to byť aj hudba z týchto oblastí. Potom sú to základné koncentrácie na čakrové miesta na tela a donekonečna odriekanie všetkého okolo čakier, teda silná koncentrácia do embryonálnych štruktúr. Otvárať ich meditáciami na všetko okolo čakier a mandál. Potom sú tu techniky ako koncentrácia na všetko duté aj svoje telo. Koncentrácia niečoho v niečom ako je kačka vo fľaši alebo fľaša v kačke. Typická zen meditácia. Prípadne schopnosť hýbať kyvadielkom v zaštupľovanej fľaši.

Reiki zasvätenie od osôb, čo majú embryonálne pozostatky v sebe
Podrobne sme testovali aj žijúce osoby, ktoré majú v sebe kúsky z dvojčiat alebo dokonca trojčiat. A ide o živé osoby a nie záznamy o týchto osobách v magnetických poliach planéty Zem. A aj to je zaujímavé zasvätenie na diaľku. A keď nič iné, tak aspoň úcta voči takýmto osobám a ich jedinečným stavom.

Pridaj komentár