Zasväcovacie znaky Reiki. Znak v tvare blesku. Niekoľko úrovní zasvätenia. Energetické zasvätenie. Masérske zasvätenie. Reflexné zasvätenie. Reiki špiritista. Zasväcuje duša mŕtveho majstra Reiki. Blesky v aurickom obale. Reiki masáž ruky. Reiki reflexná masáž ruky. Textový zápis má aj svoju autentickú zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj.

Konečne sme sa po dlhom úsilí prebúrali do zasväcovacích techník tých najlepších Reiki liečiteľov v histórii ľudstva. Pri spojení s informačným poľom mŕtveho majstra Reiki som dostal Reiki znaky ako súčasť môjho zasvätenia. Do aurického obalu som natrvalo dostal zasväcovacie znaky. Keďže nie som zaviazaný žiadnym mlčaním, tak ich aj zverejním. Na prvej úrovni som dostal jeden znak v podobe blesku. Na ďalšej úrovni som do aury okolo fyzického tela dostal celé hrste znakov v podobe blesku. Na ďalších úrovniach som k bleskovým znakom získal rôzne ploché geometrické objekty. K znakom bleskov som dostal čiarky Itingu, tiež znaky blesku v kruhu a blesku vo vnútri geometrického objektu. Všetko sú to zasväcovacie znaky, ktoré môžete používať aj vy osobne.

Zasvätenie týmito znakmi som robil cez ruky, ktoré som držal nad zasväcovanou osobou a znak od seba som presúval do aurického obalu zasväcovanej osoby. Dotyčné osoby sa po zasvätení venovali výcviku základných masérskych ťahov uplatňovaných pri masáži ruky. Striedali klasickú masáž s Reiki masážou ruky.

Potom som previedol ďalšie opakované zasvätenie a to cez ruky za pomoci zasväcovacej masáže. Tak isto som cez oblasť rúk vtláčal dotyčnej osobe Reiki znaky blesku.

Potom dotyčné osoby precvičovali reflexnú masáž, ktorá spočíva v silných tlakoch na ruky. Po základnom výcviku som zase previedol už tretie zasvätenie a to pomocou reflexnej masáže a vtlačením Reiki znakov do aurického obalu. Dotyční sa naučili Reiki reflexnú masáž rúk.

Pridaj komentár