Príbehy ľudí sú rozmanité. Prišiel za mnou otec dcéry, ktorá sa vrátila z Prahy s opuchom lymfatických uzlín. Ani som sa tomu veľmi nečudoval, pretože pred rokom bola na operácii vaječníkov a predtým rok som ju diagnostikoval a odporúčal som radikálnu zmenu doterajšieho spôsobu života. Bol som nepochopený, pretože som nemal na svoje tvrdenie argumenty. Osoba bola odchovaná na racio bez intuície. To je večná dilema, či mi niekto uverí moje tušenia. Dotyčná nezvládla nové zamestnanie psychicky. Lymfatické riečište a jeho činnosť bola predimenzovaná a zároveň sa tvorili rakovinové novotvary. Pri bioenergetickej diagnostike som objavil zhubné bunky v malom mozgu a gangliách, tiež zarastanie mozgových dutín, v ktorých sa tvorí mozgovo-miešny mok. Mok plní v mozgu funkciu imunitného systému. Bol zakalený a kyslastý. To neveští nič dobré. Keď má alebo mal niekto z rodiny rakovinu, tak by to malo ostatných motivovať k včasnej diagnostike a preventívnej liečbe. Viem, o čom hovorím, aj moja matka zomrela na rakovinu.

ODKAZ ŠPIRITISTKY
Aj toto je zaujímavý prípad. Jedná sa o osudové stretnutie senzibilnej ženy, ktorá sa usilovala vydať svoju pološialenú knižku. Obchádzala vydavateľstvá, až narazila na našu citlivú dušu. Ona sa dokázala svetu mŕtvych duší ubrániť, ale neubránila svojho syna a manžela. Medzičasom senzibilná, po knižke túžiaca žena zomrela, ale spolu s ňou neodišli mŕtve duše, ktoré zostali do dnešného dňa napojené na syna a manžela citlivej osoby. Tí neustále chorľaveli a lekári nedokázali zistiť prečo. Až vyčistením mŕtvych pozostatkov senzibilnej ženy od mŕtvych duší a odpojením bioenergetického prepojenia nastal v duši mŕtvej špiritistky kľud. Nebudem ju menovať, ale keď viete, ako sa odborne nazýva vrstva hrubých kameňov pod povrchom cesty, tak vydedukujete jej priezvisko.

V ZOVRETÍ KARMY
Na meditáciu prišla žena, u ktorej som po diagnostikovaní zdravotného stavu a hlavne rodovej karmy mohol skonštatovať, že žije hotové peklo. Dnes má už odrastené deti, ale za celé obdobie si toho zlého a deštruktívneho užila požehnane. Tak zocelenú psychiku bolesťou vidím málokedy. Samotná osoba je hystericky posadnutá nenávisťou voči ľudstvu. Ťažko si to doznávala. Nedokázala pri tom nikomu ublížiť, všetka zloba a hnev sa obrátila proti nej. Je až neuveriteľné, že jej v živote skoro nikto nikdy nepomohol. Tomu sa povie dno pekla, hotový ABADON. Príčiny tohto stavu treba hľadať v hĺbke rodovej karmy. Predkovia dotyčnej ženy robili rozsiahle pokusy s informačnými poliami mŕtvych duší a pravdepodobne sa im to vymklo z rúk. Bude to zaujímavý prípad, keď svet mŕtvych informačných predkov špeciálne ošetrím pre šťastný osud dotyčnej ženy. Priznám sa, že niečo je na osude tejto ženy zvláštne, možno špiritistická spriaznenosť.

NACISTICKÁ KARMA
Prišla za mnou žena, ktorá pochopila, že musí niečo so sebou robiť. Jej otec zomrel na rakovinu a predtým trpel na zvláštne duševné stavy. Žena si spravila kurz Reiki a začala vyhľadávať liečiteľov. Prišla za mnou a cítil som úžasnú deštruktívnu silu. Vycítil som, že bude reagovať iba na tvrdé a hrubé zaobchádzanie. Taktika bola zvolená správne a dotyčná prišla aj na ďalšie stretnutie. Diagnostikovanie naznačilo predrakovinové stavy v lymfatickom riečišti a hrubých črevách. Po psychickej stránke mala dotyčná nekontrolovateľné stavy zlosti a nenávisti spojené s vyvolávaním svojho mŕtveho otca. Ľuďom okolo nej sa diali čudné nepríjemnosti. V tomto období som si musel dávať na všetko dvojnásobný pozor. To sme však začínali cvičiť špiritizmus a techniky očisty mysle človeka od informačných polí mŕtvych predkov. Zásahy do tejto oblasti utlmili nekontrolovateľnú agresiu. Dotyčná sa začala postupne stabilizovať a pozvoľna uzdravovať. Začala sa špeciálne stravovať, odpojila sa od emocionálneho prepojenia na rodinu. Trval som na tom, aby sa v prvom rade starala o seba a nie o iných. Jej osobná dobrota má ešte stále prvky násilnej dobroty. Tomu sa hovorí udusiť niekoho dobrotou. Dáva sa do poriadku asi jeden rok a postupne sa to zlepšuje. Diagnóza karmy bola malá pohroma. V nepriamej vetve sa križuje s nacizmom a koncentračným táborom. Snažil som sa pre dotyčnú nájsť útočište. Všetko naznačovalo, že v sociálnej sfére sa nájde určitá dočasná ochrana. Dotyčná si našla prácu v tejto oblasti. Dnes sa usilujeme zastabilizovať psychiku.

Pridaj komentár