Pre dlhovekosť je potrebné, aby organizmus produkoval u mužov dosť testosterónu a u žien estrogén, čo sú hlavné sexuálne hormóny. Treba si uvedomiť, že aj ženské aj mužské telo produkuje obidva hormóny. Pokiaľ organizmus starne, tak sa produkcia hormónov znižuje a negatívne to pôsobí na výkonnosť organizmu. A preto cez obrazy jaskýň a samovraždy je možné žiadať sexuálny pud, aby spravil aj v tejto oblasti poriadok a buď modifikoval tukové bunky, ktoré následne produkujú estrogén alebo testosterón, poprípade aby upravil genetiku buniek maternice a u mužov genetiku buniek semenníkov a z týchto upravených buniek aby produkoval látky podobné estrogénu a testosterónu. Najčastejšie sa to dosahuje cez požiadavku pudu sebazáchovy na predstavy sexuálnych obrázkov na tele, alebo erotizujúce šúchanie sa a potieranie kvetmi rôzneho druhu. Ide výhradne o živé kvety všetkého druhu.

Ďalej tu uvádzam zoznam prípadov, ktoré sme v rámci geriatrického prieskumu preverovali. Zároveň sa chcem poďakovať za spoluprácu veštecky ladenej ezoteričke s prezývkou „ Her Barónka“, ktorá nezávisle skúma rôzne prípady. Osobne sa stretávame a porovnávame prípady, ktoré sme preverovali v rámci geriatrického prieskumu.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ I, 11 ], Cejlón, VP, info pole, 28 r.

Nadržaný, večne sa páriaci bujačisko, okrem tvrdého sexu ho nezaujímalo nič. Od detstva sa zaujímal iba o ženy /predčasne vyvinutý/, asi od 10. rokov mal pohlavný styk so všetkým, čo mu prišlo pod ruky. Aj so psami. Čo sa týka životosprávy, neporiadnik, pojedol, popil všetko krížom, krážom, ale ku podivu vždy iba to, čo mu vlastne pomáhalo na tvorbu správnej chémie. Konal silne pod pudom sebazáchovy, ale nevedome, inštinktívne. Bol hladný, pozrel na jedlo, v mysli mu čuchové centrum zapracovalo, cez brušný mozog dostal signál žer, nežer, nabiehajú mi obrazy rúk – chňap alebo odhodil – doslova akoby odkopol. Neviem ho ináč nazvať ako poriadne hovädo. Idú k nemu hviezdičky, granátové jabĺčka, kmeňové bunky, dlaňovky, trojuholníky, štvorce, súvisí to s jeho agresívnou sexualitou. Ale pôsobia na mňa ako životaschopné, drzé, útočné, bojovné a agresívne bunky, ktoré nestrpia nič choré, slabé, mľandravé. Okamžite štartujú, likvidujú, požierajú. Sú akoby v strehu boj – útok. Sebaobrana? Tvorba chémie 60 – 70 % z Mendelej. period. sústavy intenzívne trvalá, zvyšok kolíše podľa psychickej záťaže. Pri sexe vyletí hore prudko, potom sa to zase stabilizuje. Pridávam k nemu terapie /naše obklady,…../, prudko odmieta, „zmetie zo stola“. Tento pud rozmnožovací sa mi javí tvrdší a agresívnejší ako pud sebazáchovy. Zomrel pri sexe na zlyhanie srdca.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, L ], Afrika, VP, 85 r., pulzujúce info pole.

Orgie, krv, rituály, obete, kohút, baran, ženy, kopa žien – zabité. Je to akoby šaman BOH –ÚD. Aj tento tvrdo, dobyvateľsky sexoval. Prinášali mu ako prvému Pánovi každú pannu, bola to pre ne POCTA. Nič na ňom nie je zaujímavé, lebo iba sedel, ležal, SEXOVAL, bol doslova uctievaný, ale nie ako BOH plodnosti, ale iné mi nejde na um iba ÚD!!! Chémia, užitočné látky, enormná tvorba až do skonania. Bol síce ako suchý papek, ale zvláštne – hviezdičky, prerušované pásy, kmeňové bunky, dlaňovky mi nabiehajú vo vnútri orgánov, hlavne v srdci, ľadvinách, menej v pečeni. Spermie čulé, znaky – trojuholníky, štvorce, cik-cak ako blesk, rozprsknuté bodky ako ohňostroj. Taktiež zomrel pri sexe, vysoký krvný tlak, srdce – zlyhanie.

3. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, 13 ], J. Amerika, ZP, 65 – 70 r. živý drevorubač.

Ťažká fyzická práca, silne orientovaný na surový, dravý, nemilosrdný sex, hlavne s černoškami. „Dravec“ – pud inštinktívny ako zviera, čo sa týka jedenia, pitia, žitia. Vôbec je celý ako zviera, ale fungujú mu všetky orgány ako u 30 r. vitálneho muža. Tvorba chémie, asi 5 000 – 6 000 užitočných látok. Tento sa zvykol natrieť nejakým smradľavým blatom akoby z močiara, aj s červíčkami, až je to zhnité. Pôsobí to na neho veľmi blahodarne, omladzujúco. Idú k nemu hviezdičky, dlaňovky, granátové jabĺčka, U tohto mi nabiehajú aj nejaké červené hviezdičky ako prskavky v súvislosti so sexom, pôsobia ako iskrivý vibračný životabudič.

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ E, 12 ], Sev. Amerika, ZP, živá 54-57 r. ozrutná ženská.

Obrovské prsia, večne naliate mliekom, stále rodiaca a rodiaca, dokonca aj dvojčatá 2 x 2 chlapci a dievčatá. Silný materinský a rozmnožovací pud, miluje všetky deti, pripadá mi ako veľká sliepka, ktorá má pod svojimi ochrannými krídlami nielen vlastné deti, ale všetky v okolí, dokonca aj mužov berie ako svoje deti. Je to veľmi príjemné, teplé ako mliečko s medom. Priam ju zbožňujú bez výnimky, lebo je ako MATKA!!! so všetkým, čo k tomu patrí. Rozmnožovací pud je iba na báze RODÍM, nič iné, ale akoby z toho rodenia, kojenia a starostlivosti o potomstvo mala pocity blaženosti, ba priam rozkoše. Fajn. Je to poriadny kus ženy, tučná, ale tukový orgán priam „pradie” ako nasýtená mačka. Vyrába a vyrába 10 000 – 15 000 /20 000 látok, všetky modifikácie….ako u 25 r. zdravej ženy. Napriek všeobecnému pravidlu, že materstvo a pôrody ničia telo, u nej to funguje naopak. Ako na masle, orgány, bunky sú priam prepité a nasýtené, nastavené na dlhovekosť akoby trvalý stav 25 r.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ O, 12,13 ], Ohňová Zem, ZP, 35 r. živá.

Černoška, náruživá, divoká, zbožňujúca sex, veľmi plodná, nemôže si dať urobiť potrat, lebo by ju zabili /tradície, rodina/. Nemá rada svoje deti, porodí ich a zavesí na krk matke a príbuzným. Halabala odkojí povinne mesiac – dva a davaj ďalšia sexovačka naplno – nekašle sa, ďalšie tehotenstvo, má už asi 7 – 8 detí, vždy od niekoho iného, taká sučka, ale „milá”, je živočíšna, primitívna. Tukový orgán funguje naplno, ale zvláštne, kým súloží, pracujú na plný výkon akoby sa pretekali, aby boli čo najvitálnejšie, čulé,….Počas tehotenstva a laktácie pracujú všetky bunky na útlmovom režime akoby sa chránili pred prudkými výkyvmi /tak rozumne úsporne/. Po skončení kojenia nastupuje zase nárast, bunky prudko reagujú, sršia, až sa „trasú”, iskria ako prskavky, je to príma pocit, čulé, mladé, vitálne. Naskakujú mi všetky nám poznané modifikácie a ďalšie – kopa koliesok pohromade. Tieto sú iné ako u mužov „dravcov”, ale tiež veľmi vitálne.

6. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 10 ], India, VP, 35 r. živý.

Tantrik, duchovne založený, hinduizmus, tantra, joga, zmyselný, erotický ezoterik. Pestuje všetko v indickom duchu. Je to príjemné, lahodné, jemné, tukové modifikácie sú trvalé, pomaly plynulé, žiadne búrlivé výkyvy. Dotyčný trávi veľa času v meditačných stavoch, dá sa povedať, že zriedkakedy je v „reáli”. Môže si to dovoliť, je ekonomicky nezávislý, boháč, ktorý nie je zaťažovaný stresom, zamestnaním, “prízemnými” problémami, plne oddaný svojmu vnútornému svetu. Počas milovania sa dostáva do blaženostného stavu v kozmickom vedomí, chémia funguje ináč, tvoria sa nejaké nové dvojkrúžky. Mám pocit, že podporujú tvorbu endorfínov, tie vďaka hojivým a blaženostným pocitom pôsobia regeneračne, protistresovo ako balzam. Mám pocit ako po rekonvalescencii, jemne omladzujúco /nabieha mi prirovnanie jar – vznik nového života, púčiky brezy, nové lístočky/. No to som si dobre zabásnila. Ale je to naozaj uzdravujúci príjemný pocit. Je to haluz?

7. Súhvezdie medzi Južným trojuholníkom a Pávom, infopole, 58 r.

Ind, opäť duchovne na slušnej úrovni, pestuje jogu „našu”, nie karimatkovú, má kozmické vedomie, intelektuál, sčítaný, samouk ezoterik. Mám pri ňom pocit, že je naša krvná skupina. Akoby sa na nás občas napájal a sledoval nás pri „práci”. Je s nami spokojný a fandí nám. Mám haluz? Máme sa na neho nakontaktovať, môže nám poradiť, usmerniť nás – poučiť. Posunie nás ďalej??? Je to na našom rozhodnutí. Znie to lákavo. Ale toto je predsa niečo iné, než som hľadala ??

8. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 11 ], Tibet, VP, 35 r. živý.

Mních, snový, duchovne vyspelý, pomáha pri tvorbe mandál, nabieha mi, že vďaka gongu /zvuk/ sa dostáva do kozmického vedomia a „cestuje” v kozme. Cez deň sa venuje meditáciám, v noci má otvorený snový archív, prístup k informáciám akéhokoľvek druhu. Okrem iného si večer líha s programom podobným nášmu geriatrickému a darí sa mu. Prebiehajú krásne uzdravujúce procesy až na úroveň buniek. Všetky modifikácie na úrovni 10 r. dieťaťa.

Pridaj komentár